ВСЕСВІТ Q-TAP

Q - основоположне поняття східної філософії, що означає життєву силу, що лежить в основі світобудови. Натхненна ідеєю Q, група китайських вчених організувала лабораторію з дослідження хімічних властивостей сплавів міді, їх стійкості до впливу зовнішніх факторів, але найголовніше - «континууму » - здатності існувати вічно.

отримана за допомогою легування альфа-латунь (сплав з високим вмістом міді), відрізнялася не просто вічністю, але і наближалася за якістю до томпаку.

фізико-хімічні властивості латуні групи Q включають:


  • виняткову стійкість до корозії;
  • підвищену зносостійкість;
  • хорошу зварюваність, гальваніку і адгезію з благородними металами, необхідні при фінішній обробці поверхонь;
  • немагнітність, здатну нівелювати дію блукаючих струмів.

Ще однією особливістю альфа-латуні є повна розчинність в ній цинку. Це унеможливлює «вимивання » молекул металу в ході експлуатації, а значить, виріб вважається повністю безпечним. Легуючим компонентом виробів групи Q є нікель, його пропорція так само точна, як і в хірургічному інструменті.

Таким чином, вчені-романтики групи Q створили «п'ятий елемент », що знайшов своє застосування в багатьох сферах, в числі яких виробництво змішувачів.

Після комерціалізації використання чудо-сплаву в сфері виробництва змішувачів на заводі в Китаї, технологією зацікавився холдинг InterIndustry Group, Чехія, Прага. Викупивши контрольний пакет акцій китайського підприємства, чеська компанія залучила італійське бюро дизайну MilanoDECO і запустила розробку нових серій змішувачів і аксесуарів, що задовольняють не просто високим санітарно-гігієнічним та екологічним вимогам, але і позиціонують себе на гребені хвилі моди, естетики та дизайну.

Гармонізує картину надійності експлуатації Q-Tap використання кращих сертифікованих комплектуючих-керамічних картриджів Sedal (Іспанія) і аераторів економії води Neoper (Чехія)