Білі змішувачі для раковини від Q-tap

Більшість сучасних білих кранів мають гальванічне покриття стандартного кольору хрому. Однак, не завжди така забарвлення гармонійно виглядає з інтер'єром ванної кімнати. В такому випадку, відмінним рішенням стане білий змішувач для раковини. Такі крани виглядають мають сучасний та стильний вигляд і пасують приміщенням, оформленим в різноманітних стилях. 

Ми пропонуємо великий асортимент білих змішувачів Q-tap ​​для раковин у ванній. Наша продукція - це сучасні вироби, що поєднують у собі бездоганний дизайн та високий рівень експлуатаційних характеристик. 

Переваги

Білий колір є універсальним - він добре підходить як для світлих приміщень, так і для ванних з темним інтер'єром. Таким чином, Ви можете створювати унікальне оформлення, граючи на контрастах або обираючи всі елементи в білому кольорі.

Білі змішувачі для раковини відмінно поєднуються і з умивальниками. Вони створюють більш цілісну та гармонійну композицію. В цілому, білі крани мають сучасний зовнішній вигляд. У нас є білі змішувачі різного дизайну - заходите в каталог і вибирайте ідеальний кран для Вашої ванної.

Конструктивні відмінності

Ми пропонуємо двовентильні та одноважільні білі крани. Двовентильні моделі мають класичну систему регулювання: обертаючи вентилі, можна змінювати напір холодної або гарячої води окремо. Залежно від типу кран-букси, вентиль повертається на півоберта або на повний оборот.

Білі одноважільні змішувачі для раковин регулюються за допомогою спеціального важеля. Піднімаючи його, Ви відкриваєте воду і збільшуєте її натиск. Повороти вліво і вправо дозволяють встановити бажану температуру води.

У нас представлені змішувачі, що мають різні розміри, висоту і довжиною виливу - Ви можете вибрати модель, яка буде найбільш оптимальною саме для Вашої ванної кімнаті.

Переваги продукції Q-tap:

  • величезний вибір змішувачів з різним дизайном, параметрами та технічними характеристиками;
  • висока надійність, довговічність і практичність моделей;
  • гарантія на всі змішувачі не менше 3 років;
  • доступні запчастини та витратні матеріали.