Стильні білі змішувачі для ванної

Поверхні обробляються гальванічним покриттям, яке надає їм колір хрому - таке рішення вважається оптимальним. Однак, далеко не з усіма варіантами оформлення ванних кімнат буде гармонійно поєднуватися в такий забарвленням. Якщо Ви хочете оснастити кімнату обладнанням в нестандартному кольорі, зверніть увагу на білі змішувачі для ванної.

Ми пропонуємо кращі моделі білих змішувачів Q-tap. Всі вироби відповідає міжнародним стандартам і не поступається європейським аналогам в надійності, довговічності і практичності.

Переваги

Білий колір відкриває широкі можливості при проектуванні інтер'єрів. Він є універсальним кольором, який добре поєднується з приміщеннями в будь-яких колірних гамах. Встановлюючи в темних кімнатах, ви зможете створити додатковий контраст, а в світлих - підкреслити обрані тони. Крім того, білі змішувачі у ванну відмінно поєднуються і з ванними - так як їх колір буде збігатися, це обладнання буде виглядати цілісно.

Ми використовуємо якісні матеріали для фарбування, завдяки чому Ви можете бути впевнені, що зовнішній вигляд не зіпсується навіть після багаторічної експлуатації. Підтримувати чистоту також дуже просто - достатньо лише час від часу протирати їх, і вони знову будуть виглядати як нові.

Ми пропонуємо змішувачі одних важелів для ванн білого кольору. У таких моделях Ви можете змінювати напір і температуру води, використовуючи лише одну руку: підніміть важіль вгору, щоб відкрити воду, поверніть його в сторону для зміни температури і опустіть вниз, щоб закрити воду. Регулювання одним важелем дозволяє швидко і точно налаштувати потрібні параметри, а виглядають такі пристрої компактно і сучасно.

Чому варто купити білий кран для ванни від Q-tap

Переваги:

  • сучасні дизайнерські рішення;
  • високі експлуатаційні характеристики;
  • надійність, довговічність і зручність у використанні;
  • доступні витратні матеріали та запчастини;
  • гарантія від 3 років на всі змішувачі.

Щоб купити змішувачі для ванної білого кольору Q-tap™, вибирайте вподобану модель в каталозі і переходите на один із запропонованих магазинів наших партнерів для замовлення.