Безобідкові унітази Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑

Безобідкові унітази

4 405 грн.

Безобідкові унітази

4 155 грн.

Безобідкові унітази

4 400 грн.

Безобідкові унітази

4 626 грн.

Безобідкові унітази

3 963 грн.

Кращі безободковие унітази від Q-tap

На нашому сайті ви знайдете великий вибір безободкових унітазів Q-tap. Наша продукція відрізняється європейською якістю, сучасним дизайном, надійністю і довговічністю. Всі вироби відповідають міжнародним стандартам, що підтверджується численними сертифікатами.

Продукт недавно з'явився на ринку, але вже встиг заслужити більшу популярність. Він відрізняється від стандартних моделей тільки тим, що не має обідка для змиву.

Змив в класичних моделях відбувається таким чином: вода надходить з-під обідка, що забезпечує рівномірну очищення чаші. Однак, такий спосіб призводить до гігієнічних проблем: простір під обідком забруднюється, виникають різні патьоки, може з'явитися грибок. Ця область практично не піддається очищенню через її недоступність.

Безободковие ж унітази не мають простору під обідком - у них ободок плавно переходить до чаші. Таким чином, вони вирішують проблему забруднень - всі ділянки вироби легко очищаються.

Змив в таких конструкціях відбувається за допомогою спеціального розсікача в центральній частині. Він випускає воду відразу в трьох напрямках, забезпечуючи ефективну очистку чаші. При цьому, вода подається обмеженим напором і не розбризкується.

Види безободкових унітазів

Ми пропонуємо підлогові і підвісні безободковие унітази. Підлогова конструкція є стандартною - вона кріпиться до підлоги, а бачок встановлюється прямо на виріб. Це проста і практична модель, установка якої вимагає мінімум часу і вкладень.

Другі мають більш складну конструкцію - бачок у них монтується всередину стіни, а чаша кріпиться до стіни. Цей спосіб користується популярністю завдяки стильному дизайну і зручність в обслуговуванні.

Переваги продукції Q-tap:

  • ми пропонуємо надійне і довговічне устаткування європейської якості;
  • в комплекті ви отримаєте сидіння з поліпропілену або дюропласта, а також гарантію 27 років;
  • наша продукція відрізняється простотою в експлуатації.

Обирайте кращі моделі в нашому каталозі. Щоб купити безободковий унітаз, виберіть вподобану модель і перейдіть на один із запропонованих партнерських магазинів.