Змішувачі для ванної під бронзу Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Змішувачі під бронзу

1 950 грн.

Ретро змішувачі для ванни

2 106 грн.

Змішувачі для ванної під бронзу

Це ідеальне рішення для тих ванних кімнат, які оформлені в теплих кольорах або нестандартних інтер'єрах. На відміну від стандартних моделей, бронзові крани мають більш антикварний вид, що дозволяє успішно поєднувати їх з класичними або ретро інтер'єрами.

У нашому каталозі представлені різноманітні змішувачі під бронзу для ванн Q-tap. Вибирайте і замовляйте найкращі моделі на нашому сайті. Ми пропонуємо продукцію європейської якості за вигідними цінами.

Переваги

Змішувачі з бронзи мають спеціальне покриття, яке надає їм зовнішню схожість із зазначеним металом. Устаткування в таких кольорах краще поєднується з низкою інтер'єрів і підкреслює особливості оформлення приміщення.

Крани виготовляються з високоякісної латуні і, незважаючи на нестандартну забарвлення, не поступаються іншим моделям в експлуатаційних характеристиках. Ми гарантуємо, що навіть після тривалого використання змішувачі не втратять своєї естетичної привабливості.

Різновиди кранів з бронзи

У нас на сайті Ви знайдете моделі з різною довжиною виливу, що дозволить Вам вибрати ідеальний варіант для своєї ванної кімнати. При виборі варто орієнтуватися на площу приміщення, розташування ванній і особисті побажання в даному питанні.

Ми пропонуємо бронзові змішувачі з двома вентилями - це класичний спосіб регулювання води, який відрізняється універсальністю з точки зору зручності, так і дизайну. Крани виготовляються з керамічними або гумовими кран-буксами. Незалежно від обраного різновиду, прилад буде справно виконувати свої функції протягом багатьох років.

Де купити змішувач з бронзи в Україні

Ми виготовляємо його, використовуючи кращі матеріали, а також інноваційні технологічні рішення. Вся наша продукція відповідає міжнародним стандартам, що підтверджується відповідними сертифікатами. Завдяки цьому, ми конкуруємо з провідними європейськими брендами.

На будь-яку модель ми даємо гарантію терміном не менше 3 років. При необхідності обслуговування, Ви можете в будь-який момент придбати витратні матеріали або запчастини за доступною ціною. Щоб купити змішувач під бронзу Q-tap, виберіть один з магазинів в списку.