Кольорові змішувачі для ванної Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Змішувачі з довгим виливом

1 254 грн.

Змішувачі під бронзу

1 950 грн.

Ретро змішувачі для ванни

2 106 грн.

Ретро змішувачі для ванни

1 950 грн.

Ретро змішувачі для ванни

2 106 грн.

Одноважільні змішувачі

1 319 грн.

Змішувач з коротким виливом

1 191 грн.

Змішувачі для умивальника білого кольору - стандартна сантехніка, що знаходиться в кожному домі, квартирі. В останній час від таких вирішених многих відрізняються, вибираючи кольорову сантехніку. Розноцветні модулі легко створюють яскравий, стильний інтер'єр.

Конструктивні особливості кольорових смітей

Екстравагантна раковина, яка має не білий колір, завжди привертає увагу, особливо якщо в ній є неординарний кольоровий кран. Сьогодні розроблені моделі виконуються з наступних матеріалів:

  • нержавейка;
  • бронза;
  • кераміка;
  • латунь;
  • хром;
  • керамограніт;
  • мідь.

Наявність в раковині одного з таких матеріалів привнесе в інтер'єр нестандартне рішення. Кімната для гігієни набуде ексклюзивний вигляд. Вибрати можливий недорогий атрибут з нержавійки, латуні або замовити нетривіальний дорогий варіант з міді, керамограніта.

Заздалегідь вибирайте сантехніку такого типу, визначте розетку, форму кольорової крани для раковини. Покупчик зможе придбати і придбати зразки з одними з наступних варіантів сантехнічної конструкції:

  • одноричажні моделі;
  • сенсорні смесителі;
  • двухвентельные модулі.

Свій вибір відвідувач інтернет-магазину може взробити у одному із запропонованих варіантів і замовити кран для раковини вдалого кольору. Важлива деталь - це якість виготовлення. Надійний виробник випускає товари, зберігаючи зовнішній вигляд не один рік.

Основні вибори кольорового змішувача для умивальника

Що стосується інтер'єру, при встановленні нового сантехнічного модуля, не дисгармоніровано слідуючи наступні дизайнерські товари:

Для створення єдиного стилю слід підбирати колір, форму змішувача відповідні залишки у ванній.
Хромовані крани гармонічно виглядають лише спільно з іншими аналогічно покритими деталями.
За наявності футуристичних форм, високотехнологічних пристроїв у санузлі, змішувач повинен мати відповідність.
Ретро і класика кранів у ванній комнаті підкреслюють всі комплектуючі пристрої системи.

Обираючи якісний змішувач для ванної, не можна забути про практичні змішувачі. Функціональність, надійність конструкцій перетворює своїх користувачів у стабільну, тривалу експлуатацію.

Приємні нюанси

Купити в Україні кольоровий змішувач можна в спеціалізованих магазинах великих міст. Жителі, віддалені від центральних країн регіону, зможуть заказати їх в інтернет-магазині. Вибір серед запропонованого асортименту на будь-який вишуканий смак. Можна придбати стандартні моделі та ексклюзивні крани для раковіна.

Головне розділення, придбання оптимальної моделі змішувача для системи подачі води в квартирі або приватному домі. В останній час кольорові модифікації використовують підвищений попит. І це не випадково, адже різнокольорові інтер'єри розташовуються у багатьох власників жилої нерухомості.

В інтернет-магазинах відвідувачі зможуть вибрати на виртуальній вітрині підходящі за конструкцією моделі кольорового змішувача для раковини у ванну. Зробивши замовлення, отримайте товар через 2-3 дні в любому регіоні України.