Кухонні змішувачі для питної води Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑

Змішувачі для питної води

1 781 грн.

Компанія Q-tap ​​- надійний, що стрімко набирає популярність виробник сантехніки. Україна є представником даної компанії. Q-tap ​​стежить за інноваціями в своєму сегменті, внаслідок цього в асортименті магазину присутній змішувач для питної води - важливе і зручний винахід в світі сантехніки.

В останні десятиліття вживання фільтрованої води стало популярним і почало носити повсюдний характер. Якість води з водопроводу далекі від ідеального, для того, щоб її використовувати в їжу, вона повинна пройти кілька етапів фільтрації. Таким чином, з'явилася необхідність у виробництві змішувача для питної води, яка очищає воду від хлору, солі, заліза і мікроорганізмів. Устаткування такого типу можна замовити і купити на нашому офіційному сайті Q-tap​​™.

Особливості крана для питної води

Змішувач для очищеної води завдяки своєму ергономічному дизайну і продуманій конструкції зручний у використанні. Важливою перевагою даної сантехніки є те, що вона займає стільки ж місця, що і звичайний кран, але крім цього призначена для подачі питної очищеної води.

Різновиди кранів для очищеної води

Виробники пропонують величезний вибір кранів з подачею чистої фільтрованої води. Важливими моментами при виборі товару даної категорії є дизайн, ціна і якість. Змішувачі можуть бути сталеві, бронзові, з латуні, нікелю, хрому, кераміки, пластмаса. Вибір матеріалу залежить від загального дизайну кухонного простору.

Існують різні типи змішувачів для питної води:

З одним отвором, з якого виходить побутова холодна або гаряча вода і питна. До нього підводить рідину шланг з двома окремими протоками. У такого різновиду сантехнічного обладнання фільтрована вода піддається з аератора. Відповідно, питна вода не змішується з побутовою.
З двома отворами - кран, на кінці якого гусак оснащений двома отворами, - для звичайної води і очищеної питної.
Також існує комбінований змішувач з відокремленим носиком для питної води.

Комбінований кран найчастіше двухвентильний, кожен вентиль допомагає регулювати подачу води. Температура регулюється, як і в звичайних кранах.

Переваги побутових змішувачів

Змішувачі для очищеної води - це дуже зручний варіант сантехніки, який має ряд переваг:

  • Для його установки не треба робити додаткові отвори в стільниці.
  • Такий тип змішувача енергоємний, стильний і довговічний.
  • Функціональність. Цей критерій важливий, так як лише один кран необхідний для технічної та питної води.
  • Недорога ціна з гарною якістю.

Якісний змішувач кухонний для питної води - вигідне сантехнічне рішення, за допомогою даного обладнання споживання води стає безпечним, а підбір необхідного крана дозволяє ефективно використовувати робочу поверхню на кухні.

Онлайн-магазин компанії Q-tap ​​містить всю необхідну інформацію про сантехніці для ванної та кухні, в каталозі можна вибрати і купити необхідну модель.