Душові стійки без змішувача Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑

Душові стійки без змішувача

1 142 грн.

Душові стійки без змішувача

1 527 грн.

Душові стійки без змішувача

1 865 грн.

Душові стійки без змішувача

4 732 грн.

Душова стійка без змішувача від ТМ "Q-tap"

Душові стійки - це зручні і компактні конструкції, що поєднують в собі велику кількість функцій. Завдяки невеликим розмірам, ці вироби є універсальними - Ви можете встановлювати їх як на ванні, так і в душові кабінки. Душові стійки без змішувача відкривають можливість для установки окремого змішувача з потрібними характеристиками і дизайном.

У нашому каталозі Ви знайдете різні душові стійки без змішувача Q-tap ​​- вибирайте підходящу модель, виходячи зі своїх потреб. Ми пропонуємо обладнання європейської якості зі стильним дизайном і великим терміном експлуатації.

Особливості стійок без змішувача

Багато моделей душових стійок виготовляються відразу зі змішувачем, але деякі не мають такого елемента. Такі стійки підключаються не безпосередньо до водопроводу, а до окремо встановленому змішувача. Це не є недоліком обладнання - навпаки, відсутність крана відкриває ширші можливості для установки системи з оптимальними параметрами.

По-перше, змішувач, який йде в комплекті з душовою стійкою, може не відповідати за потрібне технічним характеристикам. Якщо Вам по будь-якої причини потрібно встановити кран з іншими характеристиками, то душова стійка без змішувача буде відмінним варіантом.

По-друге, велику роль відіграють і дизайнерські рішення - Ви можете самостійно підібрати дизайн змішувача, і він не буде збігатися з дизайном душової стійки. Таке рішення дозволить створити унікальний інтер'єр, комбінуючи різні елементи.

Часто душові системи без змішувача купуються в комплекті з окремим краном прихованого монтажу. Таким чином, сама стійка кріпиться безпосередньо на стіну, а змішувач - всередину стіни. Це рішення дозволяє заощадити простір, гроші і сили на установку душової стійки.

Переваги продукції Q-tap

  • ми даємо гарантію від 5 років на всі представлені моделі душових стійок;
  • обладнання виготовляється з якісних матеріалів, що підтверджується відповідними сертифікатами;
  • в комплекті Ви отримаєте всі необхідні для установки деталі;
  • різноманітність дизайнів дозволить Вам вибрати ідеальну душову стійку для Вашої ванної.

Щоб купити душову стійку без змішувача, виберіть вподобану модель в каталозі і перейдіть в один із запропонованих магазинів.