Душова стійка з гідромасажем Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Гідромасажні панелі

7 070 грн.

Гідромасажні панелі

4 732 грн.

Гідромасажні панелі

4 732 грн.

Гідромасажні панелі

4 732 грн.

Гідромасажні панелі

6 110 грн.

Кращі душові стійки з гідромасажем

Гідромасаж - це дуже корисна і приємна процедура. Сучасне обладнання дозволить вам насолоджуватися нею в будь-який момент у себе вдома, і для цього не потрібно мати велику ванну кімнату. Конструкція досить компактна, з допомогою якої Ви зможете і піклуватися про особисту гігієну, і отримувати задоволення.

У нашому каталозі представлена продукція Q-tap з різними функціями, технічними характеристиками і дизайном. Вибирайте надійне і довговічне устаткування європейської якості у нас.

Переваги гідромасажу

Гідромасажні процедури давно користуються великою популярністю у всьому світі. Вони використовуються для лікування або максимального розслаблення. Однак, раніше для проходження подібної процедури потрібно відвідувати спеціальні установи. Зараз ви можете отримувати їх у себе вдома за допомогою наших розробок.

Стійка обладнана спеціальною панеллю, на якій розташовані гідромасажні форсунки. Саме з них подається вода під великим напором, надаючи масажний ефект. Вам потрібно лише встати перед панеллю і включити воду комфортної температури.

Додаткові функції

Гідромасажні душові панелі є комбінованим обладнанням, яке містить і інші функції. В першу чергу, до стійки підключена стандартна душова лійка.

Стійка може бути додатково оснащена зливом - при виборі вироби за цим критерієм, орієнтуйтеся на параметри приміщення. Якщо Ви збираєтеся встановлювати стійку над ванною, то варіант з виливом позбавить Вас від необхідності покупки додаткового змішувача. Якщо ж ви хочете встановити панель в душовій кабінці, то від виливу можна і відмовитися.

Приємним доповненням є і верхній душ - це лійка великого діаметру, яка зафіксована у верхній частині стійки.

Переваги продукції Q-tap

купуючи нашу душову стійку, Ви отримаєте комплект деталей для установки і гарантію на термін не менше 5 років;
наша продукція відповідає вимогам міжнародних стандартів, що підтверджується сертифікатами;
Ви можете в будь-який момент придбати запчастини або витратні матеріали за доступною ціною.

Щоб купити гідромасажну панель для душа Q-tap, обирайте обладнання в каталозі і переходьте в один із запропонованих магазинів.