Душові стійки Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Душові стійки

640 грн.

Душові стійки

580 грн.

Душові стійки

767 грн.

Душові стійки

843 грн.

Душові стійки

955 грн.

Душові стійки

440 грн.

Душові стійки від Q-tap

Душова стійка — це відмінне рішення для тих, хто з її допомогою хоче не тільки вирішувати питання особистої гігієни, а й отримувати максимум задоволення від цього процесу. На відміну від стандартної моделі підключення, де лійка просто підключається в змішувач ванною, тут представлена окрема конструкція з великою кількістю функцій.

У нашому каталозі Ви знайдете самі практичні і надійні моделі. Ми використовуємо для виробництва матеріали високої якості, що забезпечує великий експлуатаційний термін всієї нашої продукції.

Особливості душових стійок

Конструкція являє собою вертикальну перекладину, на якій розміщений змішувач, тримач для лійки і верхній душ. Кран може бути додатково оснащений виливом - такі моделі призначені для установки над ваннами. Стійка монтується до стіни — цей спосіб установки є найбільш зручним.

Особливо вдалим рішенням це буде для невеликих кабінок без ванн. Компактна конструкція забезпечить Вас максимумом функцій, зайнявши при цьому мінімум місця. Різноманітність дизайнів дозволить ідеально вписатися в інтер'єр ванної кімнати.

Застосування і функціональність

Душові стійки з верхнім душем оснащені відразу двома лійками: одна є класичним знімним варіантом на гнучкому шлангу, а друга — лійкою великого діаметру, розташованої на верхній частині.

Використання верхнього душа - це не тільки зручно, але й приємно. Тепла вода обволікає вас і розслабляє - такий душ добре приймати ввечері, щоб поліпшити настрій і налаштуватися на відпочинок після важкого дня. Для вирішення питань особистої гігієни Ви можете використовувати будь-яку з лійок на вибір, що забезпечує максимальну зручність.

Де купити душову стійку Q-tap в Україні

Продукція Q-tap — це обладнання, виготовлене згідно з чинними міжнародними нормами і стандартами, що підтверджується відповідними сертифікатами. Завдяки цьому, ми успішно конкуруємо з провідними європейськими виробниками.

Враховуються всі потреби клієнтів, які дозволять створювати максимально практичні пристрої в використанні, а висока якість всіх складових конструкції забезпечує надійність обладнання. Щоб купити душову стійку Q-tap, виберіть вподобаний варіант і перейдіть в один із запропонованих партнерських магазинів.