Душові бокси Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑

Душові бокси

7 280 грн.

Душові бокси

7 280 грн.

Душові бокси

7 800 грн.

Душові бокси

7 800 грн.

Душові бокси від Q-tap

душовий бокс - це сучасне і практичне обладнання для ванної кімнати. Він дозволяє задовольнити максимум потреб, використовуючи мінімум простору. Тут можна повністю розслабитися і насолодитися процедурами в будь-який момент часу.

На нашому сайті Ви знайдете великий вибір продукції європейської якості за доступними цінами. Купивши обладнання у нас, Ви отримаєте гарантію на термін від 2 років і повний комплект деталей для монтажу.

Деякі вважають, що душові бокси і кабіни - це одне і те ж. Однак, це не так: ці конструкції мають принципові відмінності.

Проста кабіна складається тільки з стінок і піддону - по суті, вона просто відокремлює простір стінками. Друге - це комплекс складається зі стінок, піддону, купола і вбудованої системи.

Переваги душових боксів

Конструкції розроблені таким чином, щоб в першу чергу вирішувати питання комфорту користувача при використанні. Вони просторі, за рахунок чого Ви зможете без сорому приймати процедури. Наявність купола забезпечує повну ізоляцію і захист приміщення від бризок.

Всі складові виготовляються з практичних матеріалів. Піддон спроектований так, щоб мінімізувати ризик падіння. Стінки і купол виконані з дуже міцних матеріалів, які здатні витримати значні механічні вплив. Завдяки цьому, наші вироби відповідають сучасним вимогам безпеки.

Де купити душовий бокс в Україні

На нашому сайті ви знайдете обладнання європейської якості, виготовлене з кращих матеріалів із застосуванням сучасних технологій. Наша продукція відповідає міжнародним стандартам, завдяки чому ми конкуруємо з провідними європейськими брендами.

У каталозі можна ознайомитися з асортиментом моделей і цінами на них. Щоб купити душовий бокс, виберіть вподобану модель і перейдіть в один з магазинів-партнерів в запропонованому списку.