Душові системи Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Душові стійки зі змішувачем

2 756 грн.

Душові системи

5 783 грн.

Гідромасажні панелі

7 070 грн.

Гідромасажні панелі

4 732 грн.

Гідромасажні панелі

4 732 грн.

Гідромасажні панелі

4 732 грн.

Гідромасажні панелі

6 110 грн.

Душові стійки без змішувача

1 142 грн.

Душові стійки без змішувача

1 527 грн.

Душові стійки без змішувача

1 865 грн.

Душові стійки зі змішувачем

2 210 грн.

Душові стійки без змішувача

4 732 грн.

Кращі душові системи — Q-tap​​™

У нашому каталозі представлені різноманітні душові системи Q-tap. Вибирайте оптимальну модель, виходячи з особистих переваг і технічних характеристик. Всі вони відрізняються практичністю, надійністю і великим експлуатаційним терміном.

Душова система - це конструкція, що включає в себе стійку, шланг і лійку. Залежно від моделі, в ній можуть також бути присутнім такі елементи як верхній душ, змішувач, виливши і гідромасажна панель.

Конструкція монтується до стіни ванної кімнати або душової кабінки. Компактність і цілісність забезпечує можливість установки в приміщеннях будь-якої площі. Всі елементи розташовані таким чином, щоб Вам було максимально зручно користуватися ними.

Різновиди

Стандарнтие типи часто оснащені лійкою і штангою. У деяких моделях додатково встановлюється змішувач. Таке рішення дозволяє без монтажу додаткових елементів регулювати напір і температуру води. Моделі без виливу краще підійдуть для невеликих кабін, а з виливом - для повноцінних ванн.

Вбудовані душові системи — це конструкції, які монтуються всередину стіни. На поверхню виноситься тільки шланг з лійкою і елементи управління. Це сучасне рішення, яке дозволяє економити простір і створити акуратний інтер'єр з мінімумом елементів.

Душова система з верхнім душем — це ще один різновид сучасного обладнання для створення комфортних умов для відпочинку. Такі конструкції додатково оснащуються верхньої лійкою великого діаметру. Вода з неї подається невеликим напором, імітуючи дощ. Під таким душем можна повноцінно розслабитися, насолоджуючись теплою водою.

Переваги нашої продукції:

  • гарантія від 5 років на всі моделі;
  • висока надійність і довговічність;
  • проста установка, експлуатація та обслуговування обладнання;
  • великий асортимент з різними характеристиками і дизайном.

Вибирайте кращі моделі для ванної в нашому каталозі. Щоб купити душову систему Q-tap™ перейдіть в один із запропонованих магазинів наших партнерів.