Двовентильні змішувачі кухонні Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Змішувачі для мийки

507 грн.

Двовентильні змішувачі

507 грн.

Двовентильні змішувачі

549 грн.

Двовентильні змішувачі

549 грн.

Двовентильні змішувачі

539 грн.

Двовентильні змішувачі

539 грн.

Двовентильні змішувачі

579 грн.

Двовентильні змішувачі

821 грн.

Двовентильні змішувачі

523 грн.

Двовентильні змішувачі

523 грн.

Двовентильні змішувачі

563 грн.

Двовентильні змішувачі

563 грн.

Кухонні змішувачі для води з двома вентилями - це класика, перевірена часом. За допомогою такої арматури регулювати температуру води зможе навіть дитина. Вона не вимагає яких-небудь особливих навичок управління, проста в ремонті і обслуговуванні, прекрасно вписується в будь-який інтер'єр і має невисоку вартість. Середня ціна на двовентильні крани для кухні в магазині «Q-tap» варіюється в рамках якої складності технічного виконання конструкції.

Переваги змішувачів «Q-tap»:

надійні матеріали - для виробництва кранів і гусей використовується латунь;
довговічність - гарантія на всю сантехніку до 3-х років;
недорога ціна - продукція поставляється безпосередньо від виробника;
привабливий зовнішній вигляд - сучасний дизайн, обробка під хром і бронзу;
економічна витрата води - до 7 літрів в хвилину.
Двохвентильні змішувачі для кухні від «Q-tap» дуже практичні і функціональні у використанні. Їх покриття не тріскається і не облазить навіть через 2-3 роки інтенсивної експлуатації. Вони забезпечують оптимальний тиск і натиск гарячої, холодної води, мають зручний нахил і плавні маніпулятори. Їх легко регулювати і чистити. Для догляду за такими виробами не потрібно використовувати будь-яких спеціальних засобів. Досить просто протерти корпус миючим гелем і змішувач знову стане чистим.

Види двохвентильних змішувачів для кухні

Двохвентильні змішувачі розрізняються по висоті, конструкції, формі і способу установки. Вони можуть бути врізними і настінними. Врізні пристрої монтуються безпосередньо в стільницю мийки, настінні встановлюються в стіну. Вони займають менше простору і дозволяють більш раціонально використовувати поверхню раковини.

Форма виливу

За формою виливу двохвентильні змішувачі для кухні бувають Г-подібними, S-образним і вигнутими у вигляді літери «C». Тип вигину конструкції впливає на зовнішній вигляд сантехнічного обладнання, спрямованість і кут падіння струменя. При виборі форми такого виробу важливо враховувати його пропорційне співвідношення з кухонною раковиною. Якщо виливши буде направлений в самий центр резервуара, його буде зручно використовувати, і він не дасть зайвих бризок.

Переваги кранів для кухні з латуні

Латунні двовентильний змішувач мають більшу міцність і зносостійкість. Сантехніка з таких матеріалів рідше ламається і практично не вимагає ремонту. Її середній термін служби досягає 5-10 років. Вона не боїться жорсткої води, напору і тиску, має високу стійкість до появи іржі і гідроударів. Постійний нагрів і перепади температур не впливають на змішувачі з латуні так само, як на сантехніку з інших матеріалів, що не призводять до її деформації і погіршення експлуатаційних властивостей: Лопанню, протіканню.

Як купити двухвентильний змішувач Q-tap ™ в Україні

Щоб замовити змішувачі для кухні в роздріб, скористайтеся послугами наших сертифікованих точок продажів, список яких ви можете побачити, натиснувши на кнопку «купити» в картці вподобаного вироби. З питань оптового співпраці звертайтеся за вказаною на сайті контактної інформації.