Двовентильні змішувачі кухонні Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Змішувачі для мийки

556 грн.

Двовентильні змішувачі

556 грн.

Двовентильні змішувачі

602 грн.

Двовентильні змішувачі

602 грн.

Двовентильні змішувачі

590 грн.

Двовентильні змішувачі

590 грн.

Двовентильні змішувачі

635 грн.

Двовентильні змішувачі

900 грн.

Двовентильні змішувачі

573 грн.

Двовентильні змішувачі

573 грн.

Двовентильні змішувачі

618 грн.

Двовентильні змішувачі

618 грн.

Класика, перевірена часом. За допомогою такої арматури регулювати температуру води зможе навіть дитина. Вона не вимагає яких-небудь особливих навичок управління, проста в ремонті і обслуговуванні, прекрасно вписується в будь-який інтер'єр і має невисоку вартість.

Переваги:

надійні матеріали - для виробництва використовується латунь;
довговічність - гарантія на всю сантехніку до 3-х років;
недорога ціна - продукція поставляється безпосередньо від виробника;
привабливий зовнішній вигляд - сучасний дизайн, обробка під хром і бронзу;
економічна витрата води - до 7 літрів в хвилину.
Змішувачі від «Q-tap» дуже практичні і функціональні у використанні. Їх покриття не тріскається і не облазить навіть через 2-3 роки інтенсивної експлуатації. Вони забезпечують оптимальний тиск і натиск гарячої, холодної води, мають зручний нахил і плавні маніпулятори. Їх легко регулювати і чистити. Для догляду за такими виробами не потрібно використовувати будь-яких спеціальних засобів. Досить просто протерти корпус миючим гелем і змішувач знову стане чистим.

Види двохвентильних змішувачів

Двохвентильні змішувачі розрізняються по висоті, конструкції, формі і способу установки. Вони можуть бути врізними і настінними. Врізні пристрої монтуються безпосередньо в стільницю мийки, настінні встановлюються в стіну. Вони займають менше простору і дозволяють більш раціонально використовувати поверхню раковини.

Вилив

За формою виливу двохвентильні змішувачі бувають Г-подібними, S-образним і вигнутими у вигляді літери «C». Тип вигину конструкції впливає на зовнішній вигляд сантехнічного обладнання, спрямованість і кут падіння струменя. При виборі форми такого виробу важливо враховувати його пропорційне співвідношення з кухонною раковиною. Якщо виливши буде направлений в самий центр резервуара, його буде зручно використовувати, і він не дасть зайвих бризок.

Переваги кранів

Латунний змішувач мають більшу міцність і зносостійкість. Сантехніка з таких матеріалів рідше ламається і практично не вимагає ремонту. Її середній термін служби досягає 5-10 років. Вона не боїться жорсткої води, напору і тиску, має високу стійкість до появи іржі і гідроударів. Постійний нагрів і перепади температур не впливають на змішувачі з латуні так само, як на сантехніку з інших матеріалів, що не призводять до її деформації і погіршення експлуатаційних властивостей: Лопанню, протіканню. З питань оптового співпраці звертайтеся за вказаною на сайті контактної інформації.