SPA ІЗ ЗВИЧАЙНОЇ ВАННОЇ КІМНАТИ

Як створити SPA із звичайної ванної кімнат? Звучить інтригуюче при будівництві або ремонті житла. Ми узагальнили досвід провідних дизайнерів світу і пропонуємо п'ять кроків до досягнення поставленої цілі.

Крок 1. Визначте свої потреби і мрії. Реальним завданням будь-якого ремонту є зміна або поліпшення умов вашого життя за допомогою краси та функціональності. Тому ми пропонуємо вам сформувати для себе відповіді на такі питання:

  • яка мета ремонту?
  • як би ви хотіли відчувати себе в цьому просторі?
  • хто використовує цей простір?
  • що б ви хотіли покращити?
  • яка активність протікає в цьому просторі?
  • який бюджет?

Крок 2. Визначте свій стиль. Це дуже важливо, так як він слугує провідником усього процесу і дозволяє створити гармонійну композицію. Помічником у визначенні стилю може стати так звана «карта натхнення», на яку в цифровому або аналоговому вигляді ви можете розмістити мікс фотографій, вподобаних з точки зору колірних рішень, використаних матеріалів, елементів природи, мистецтва та інше. Для створення карти натхнення підійде додаток Canva чи правильно налаштований додаток Pinterest.

Крок 3. Бюджетування. Звичайно ж важливо визначити масштаб вашого проекту. Завжди враховуйте вартість самої сантехніки, матеріалів, інсталяції, транспортування та додаткових непередбачених видатків. Краще всього скласти дорожню карту, де розписати все в деталях. При складанні кошторису витрат віддавайте пріоритет тим пунктам, які привнесуть реальні зміни у життєвий простір.

Крок 4. Сплануйте простір. Для цього зробіть креслення. Після чого виріжте з паперу проекції всієї сантехніки в реальних розмірах і розкладіть ці плоскі макети в приміщенні. Це дозволить вам відчути ступінь завантаженості простору і можливість вільного переміщення в ньому.

Крок 5. Сплануйте освітлення важливих зон. Джерел світла має бути кілька.

Перш, ніж приступити до імплементації рішення, візьміть зразки матеріалу і звірте з вашою карткою натхнення, а також зіставте стиль і колір з обраної в нашому Q-tap shop сантехнікою. Враховуйте при цьому передбачувану зональність освітлення вашого простору.

Діліться з нами своїм натхненням і ми втілимо його в життя.