Гігієнічний душ для унітазу Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Гігієнічний душ

1 636 грн.

Гігієнічний душ

1 636 грн.

Гігієнічний душ

2 730 грн.

Гігієнічний душ

1 924 грн.

Гігієнічний душ

1 664 грн.

Гігієнічний душ

1 924 грн.

Гігієнічний душ

1 820 грн.

Гігієнічний душ

1 820 грн.

Гігієнічний душ

367 грн.

Оцініть величезний асортимент сучасної сантехніки бренду Q-tap ​​на офіційному сайті (Україна), який вражає і одночасно радуючи споживача. Замовте кращу продукцію в нашому магазині: тут є все для гігієни. Зверніть увагу на популярну категорію - гігієнічний душ, товар користується попитом у клієнтів. Спеціальне пристосування з'явилося порівняно недавно, але вже стало незамінним в будинках, квартирах, оскільки компактність гігієнічного душа дозволяє встановити його на невеликій площі.

Придбати товар по дилерській ціні можна на сайті компанії - виробника даного сегмента ринку. Власне високотехнологічне виробництво, передові промислові комплекси, науково-дослідні центри - все потужності спрямовані на вдосконалення моделей, підтримання якості. Вибирайте продукцію від виробника!

Види гігієнічного душу

Винахід має просту конструкцію, що складається з змішувача, лійки, власника, шланга. Монтується воно декількома способами, залежить від різновиду, але установка нескладна. Якщо залишилися питання, задайте їх нашим менеджерам.

Вибирайте пристосування за способом монтажу, зручному особисто для вас:

  • Настінний гігієнічний душ - цей вид доцільно купити, при можливості монтажу на стіну біля унітазу.
  • Вбудований душ - монтується до раковини або на частину унітазу.
  • Інтегрований душ для гігієни доповнює конструкцію унітазу, як додатковий елемент.
  • Залежно від властивостей, функціоналу пристроїв, класифікація виділяє: вентильні, важільні, пристрої з терморегулятором.

гігієнічний душ для унітазу картинка

Чому варто купити змішувач гігієнічний душ

Цей тип - найпопулярніший так як має зручне, звичне управління. Функціонал контролюється зміною позицій: по вертикалі управляється сила потоку, по горизонталі - температурний режим води, що подається. Покупці вирішують вибрати саме цей тип, так як він відповідає стандартній сантехнічної системі і зрозумілий в експлуатації.

Чому обирають вентильний душ?

Даний тип вироби купують якщо ванна кімната виконана в класичному стилі. Модельний ряд нараховує безліч варіацій виробів виконаних під старовину що надає неймовірний вид приладу гігієни. Двохвентильний механізм змішування потоку води не настільки зручний як змішувач, але користується не меншою популярністю.

Чи є аргументи на користь душа з терморегулятором?

Звісно так. Всі споживачі, хто може собі дозволити купити гігієнічний прилад з терморегулятором, зроблять вибір на сторону цього різновиду душа для гігієни. По-перше, це вдосконалені моделі зі зручним і ергономічним функціоналом. По-друге, сучасні високотехнологічні варіанти працюють безвідмовно, мають автоматичні настройки. Необхідно просто відрегулювати потрібний температурний режим, більше нічого робити не доведеться.

Переваги гігієнічного душа від компанії Q-tap

Гігієнічний душ - зручність, яке прийшло з Європи, Америки. Країни давно стали прихильниками здорового способу життя, прагнуть убезпечити життєдіяльність своїх громадян. Якщо купити цю сантехніку від виробника Q-tap, можна позбавити себе і своїх близьких від ряду проблем. За допомогою гігієнічного приладу шкіра, слизові оболонки очищаються значно бережней. До того ж, інтимний догляд після візиту в туалетну кімнату набагато ефективніше звичайного паперу.

Оцініть переваги пристроїв даного бренду:

  • Простоту використання, обслуговування.
  • Багатофункціональність. Душ застосовується не тільки за своїм прямим призначенням, він зручний для прибирання у ванній кімнаті, використовується з метою миття об'єктів, розташованих в приміщенні.
  • Доступний простому користувачеві монтаж. Прилад стандартно підключається до мережі водопроводу, монтується елементарно.
  • Компактність в поєднанні з прийнятною вартістю.Можливість підключити зручним способом, прикріпити до різних типів поверхні.

Наша компанія завжди допоможе з вибором, задайте будь-яке питання нашому фахівцеві. Підкажемо: який гігієнічний душ оптимально підійде для вас, підберемо максимально вигідну пропозицію. розглянувши практичну сторону, важливо згадати про користь цього пристосування для здоров'я. Під час обробки інтимних місць відбувається додатковий масаж. Купуйте продукцію від перевіреного бренду на ринку сантехніки - у виробника з світовим ім'ям, подбайте про своє здоров'я.