Інсталяції для унітазів Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑

Інсталяції для унітазів Q-tap

3 276 грн.

Інсталяції для унітазів Q-tap

3 136 грн.

Інсталяції для унітазів Q-tap

3 332 грн.

Інсталяції для унітазів Q-tap

3 248 грн.

Інсталяції для унітазів Q-tap

3 192 грн.

Інсталяції для унітазів Q-tap

3 332 грн.

Час коли ринок сантехніки був переповнений унітазами-компактами давно позаду. Зараз навіть в звичайних санвузлах і в ванних кімнатах відбувається заміна на підвісні унітази і біде, так як вони сучасні і на вигляд більш елегантні і ергономічні.

Для монтажу підвісних унітазів потрібно купити і встановити спеціальну інсталяцію, при установці вона буде виконувати безліч функцій і містити дані в комплекті:

раму. Рама утримує вагу приладу і вагу сидячого людини;

зливний бачок і все що прилягає до нього обладнання для нього;

вузол, який необхідний для підведення води і каналізації.

До інсталяції передбачено багато вимог, адже її система повинна бути довговічною, міцної, надійної, системі не повинна бути страшна корозія. Виробники сантехніки стали виробляти конструктивні системи інсталяції, які підходять для певних моделей і рекомендуються отримувати інформацію варіанти.

Різновиди інсталяцій для унітазів

Видів інсталяції велике безліч, які можна вибрати в звичайному магазині або пошукати в Інтернеті, але не дивлячись на це їх можна поділити на:

блочним системи. Такі системи інсталяції кріплять в ніші капітальної стіни. Такий варіант вважається бюджетним і сам унітаз використовує кріплення на штифтах;

-рамні системи. У таких інсталяцій сталева рама і кріпиться такий варіант системи до стіни або підлоги (за бажанням), на раму закріплюється сам унітаз та інше обладнання. Така конструкція зможе витримати навантаження до 500 кілограм.

Рамна інсталяція коштує дорожче блокової, але її надійність і практичність окупає всі витрати. На ринку продажу сантехніки в Україні різне безліч виробників інсталяцій і вибір моделей великий, ціна на різні системи теж досить відрізняється у виробників, але лідируючі позиції утримує досить тривалий час швейцарські фірми. Репутація продукції, такої як інсталяція, в цілому, говорить сама за себе, всі вузли і механізми будуть працювати довгі роки без проблем і з гарантією і купуючи таку сантехніку можна бути впевненим, що вона не принесе абсолютно ніяких проблем. Купуючи біде і підвісні унітази - значить крокувати в ногу з часом і підтримувати свій унікальний стиль і дизайн в квартирі.

Нюанси при виборі системи інсталяції для унітазу

При покупці потрібно звернути увагу на деякі деталі:

-місце знаходження кнопки зливу. Найкраще коли розташування універсальне, можна завжди внести зміни в плануванні ремонту, навіть якщо унітаз вже куплений;

- вид кнопки. Проводять механічні, гідравлічні і пневматичні. У будь-якому вигляді кнопка може бути або одинарної або подвійної. Такими кнопками управляється кількість води при зливі.

- сенсорний або контактний змив. Автоматичний і зручний сенсорний слив, якщо в будинку є діти або люди похилого віку, які забувають зливати воду в ручну.