Змішувач для ванни з коротким виливом Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Змішувач з коротким виливом

1 490 грн.

Змішувач з коротким виливом

1 485 грн.

Одноважільні змішувачі

1 485 грн.

Одноважільні змішувачі

1 638 грн.

Змішувач з коротким виливом

1 284 грн.

Змішувач з коротким виливом

1 485 грн.

Змішувач з коротким виливом

1 576 грн.

Змішувач з коротким виливом

1 550 грн.

Змішувач з коротким виливом

1 542 грн.

Змішувач з коротким виливом

1 560 грн.

Ретро змішувачі для ванни

2 106 грн.

Змішувач з коротким виливом

1 628 грн.

Змішувач для ванни з коротким зливом від Q-tap

Яявляются поширеним рішенням завдяки їх зручності і компактним розмірам. У порівнянні з моделями, що мають довгий виливши, вони мають невеликі габарити, що дозволяє домогтися більш акуратного зовнішнього вигляду.

На нашому сайті ви знайдете самі зручні і стильні моделі. Продукція відповідає міжнародним стандартам, що підтверджується сертифікатами. Купуючи змішувачі Q-tap, ви отримуйте гарантію на термін не менше 3 років і повний комплект деталей, необхідних для установки.

Переваги короткого крана

Для змішувачів з короткими виливу характерні маленькі розміри - виливши у них може бути в кілька разів коротше, ніж у інших моделей. Для ванни цей параметр не є принциповим, т. К. Головна умова полягає в тому, щоб вода потрапляла прямо у ванну і не розбризкувалася.

Основна перевага полягає в підвищеному зручності використання. Використовуючи довгий кран, люди часто стикаються з проблемою, що не можуть нормально розміститися через нього - доводиться повертати, якщо така функція передбачена. Короткі змішувачі вирішують цю проблему - встановивши таку модель, ви зможете без будь-яких проблем розміщуватися у ванній так, як вам зручно.

Різновиди коротких змішувачів

Ми пропонуємо одні важелі і двовентильні крани для ванн. Моделі відрізняються один від одного способами регулювання - вибирайте найзручніший, виходячи з особистих переваг:

  • двовентильні - дозволяють налаштувати натиск холодної та гарячої води - такий спосіб інтуїтивно простий і дозволяє швидко домогтися потрібної температури;
  • одноважелі - дозволяють встановлювати потрібні параметри нахилами і поворотами важеля - їх перевага полягає в тому, що ними можна керувати однією рукою.

Переваги нашої продукції:

  • великий асортимент моделей з різними характеристиками і варіантами дизайну;
  • висока надійність, практичність і довговічність обладнання;
  • доступні витратні матеріали та запчастини;
  • гарантія від 3 років.

Виготовляємо продукцію із застосуванням сучасних технологій. Це дозволяє забезпечити високу якість продукції, завдяки чому ми конкуруємо з європейськими брендами. Щоб купити змішувач з коротким виливом для ванни перейдіть в один із запропонованих магазинів партнерів.