Латунні змішувачі для ванної Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Змішувачі з довгим виливом

1 423 грн.

Двохвентильні змішувачі для ванної

882 грн.

Двохвентильні змішувачі для ванної

882 грн.

Двохвентильні змішувачі для ванної

882 грн.

Одноважільні змішувачі

1 586 грн.

Одноважільні змішувачі

1 722 грн.

Змішувач з коротким виливом

1 485 грн.

Змішувачі з довгим виливом

1 332 грн.

Одноважільні змішувачі

1 485 грн.

Одноважільні змішувачі

1 532 грн.

Одноважільні змішувачі

1 638 грн.

Змішувачі з довгим виливом

1 254 грн.

Латунні змішувачі для ванної від Q-tap

Вже протягом довгого часу сантехнічне обладнання виготовляється з латуні. Цей метал відмінно підходить для таких цілей завдяки його стійкості до корозії і зносу. Змішувачі з латуні, як показав досвід використання мільйонів людей, дуже високої якості, вони можуть витримати тривалу і інтенсивну експлуатацію.

Ми пропонуємо надійні і довговічні латунні крани для ванної від Q-tap​​™. Продукція виробляється з найякісніших матеріалів, що дозволяє нам конкурувати з кращими європейськими брендами. На всі моделі надається гарантія від 3 років.

Різноманітні типи пристроїв

Вони можуть бути розраховані на окреме використання для виливу або душа, або можуть мати суміщений механізм. Останній варіант передбачає конструкцію, в якій Ви можете за допомогою спеціального перемикача вибирати, який режим подачі води буде доступний - на виливши або на душову лійку. Душ в такому випадку підключається до додаткового відведення.

Ми пропонуємо двовентильні і змішувачі одних важелів для ванних з латуні. Двохвентильні конструкція передбачає наявність двох ручок для холодної і гарячої води відповідно. Повертаючи кожну з них, Ви можете регулювати натиск потрібної води і встановлювати потрібну температуру. Залежно від типу встановленої кран-букси, вентиль може повертатися на півоберта або на повний оборот.

Одноважільні мають тільки одну ручку регулювання води. Нахиляючи і повертаючи її, Ви можете встановлювати потрібний напір і температуру. Зручність такої конструкції полягає в тому, що регулювання можна проводити однією рукою.

Де купити змішувач з латуні в Україні

Виготовляються з якісного металу, який відповідає міжнародним стандартам. Завдяки цьому, Ви можете бути впевненими - кран ніяким чином не впливатиме на якість води. Міцність використовуваної латуні забезпечує змішувача великий термін експлуатації і стійкість до різних впливів.

В каталозі Ви знайдете найрізноманітніші варіанти дизайну латунних змішувачів. У комплекті з кожною моделлю йде набір кріпильних деталей для установки. Щоб купити змішувач з латуні, виберіть вподобані моделі і перейдіть в один із запропонованих магазинів.