Набори змішувачів від Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑

Набори змішувачів

2 073 грн.

Набори змішувачів

1 950 грн.

Набори змішувачів

2 291 грн.

Набори змішувачів

1 979 грн.

Набори змішувачів

1 678 грн.

Набори змішувачів

1 810 грн.

Сантехприлади і змішувачі складають до п'ятдесяти відсотків від вартості ремонту у ванній кімнаті. У той же час, це речі, якими ми користуємося щодня. Придбання надійних і сучасних змішувачів допоможе уникнути проблем надалі.

Завдання, купити сантехніку і заощадити, здається нездійсненним. Оптимальне рішення - набір змішувачів для ванни від виробника.

Переваги очевидні:

 • Устаткування однієї серії підкреслить єдиний стиль ванної кімнати.
 • Вартість набору менше, ніж покупка змішувачів окремо.
 • Санвузли бувають різні за розміром і функціональності. В одних є умивальник, ванна і душова кабіна. В інших тільки два прилади з перерахованих.
 • Комплектація наборів для ванної дозволяє знайти підходящий варіант під будь-який санвузол.

Форма і матеріал виготовлення

Кожен господар підбирає обладнання для ванної на свій смак. Поради дизайнера важливі, але в кінцевому рахунку, користуватися душем і кранами доведеться вам. Класичні змішувачі одних важелів займають перші місця по комфорту в експлуатації. Відкрийте водну можна навіть тильною стороною долоні. Коли руки брудні, і ви не хочете забруднити все навколо, це буде особливо актуально.

Набори змішувачів для ванної виготовлені з латуні. Зовнішнє покриття - хром.

Форма приладу має значення. На округлих поверхнях краплі залишаються менше, ніж на плоских. Тому крани виглядають акуратніше і без додаткового догляду. Змішувачі з плоскими ручками відповідають тенденціям сучасного дизайну, хоч і вимагають більше уваги.

Душова лійка

Ергономічна душова лійка - важливий компонент набору змішувачів для ванної кімнати. При виборі зверніть увагу на наступні деталі:

 • Діаметр: чим він більший, тим ширше потік води.
 • Форма лійки: плоска або округла.
 • ожливість перемикання режимів подачі води.

Монтаж і підключення набору

У всі набори змішувачів для ванної входять врізні змішувачі для умивальника. Вони можуть встановлюватися на стільницю або безпосередньо на чашу приладу при наявності відповідного отвору.

Сучасні змішувачі для душа та/або ванни монтуються на стіну. На відміну від прихованого, такий тип установки полегшує процес обслуговування і ремонту устаткування. Ви захищені від невидимих протікання.

Технічні дані, необхідні для проектування та ремонту (діаметр підключення, відстані між висновками, висота стійки для душа, і т. П.) Вказані в описі або дані схематично на фото в картках товару.

Аксесуари та термін служби

Якість води в нашій країні залишає бажати кращого. Накип, сольові відкладення скорочують термін служби санітарно-технічного обладнання. Своєчасне обслуговування і виявлення несправностей дозволяє користуватися приладами довше і береже нерви господаря.

У конструкції одноважільних змішувачів для ванни, душу або умивальника є картридж, який необхідно періодично міняти. Термін служби залежить від води в вашій місцевості. Перші ознаки неполадок:

 • гудіння в трубах;
 • протікання крана;
 • при відкритті тече гаряча вода замість холодної.

Процедура заміни нескладна, впорається будь-який сантехнік. Діаметр картриджа 35 мм. Придбати новий ви можете в розділі "Аксесуари" на сайті.

Переваги роботи з виробником

Наявність міжнародних сертифікатів гарантує надійність і якість змішувачів для ванної Q-tap.

Завжди вигідніше співпрацювати з виробником безпосередньо з трьох причин:

 • вартість без націнок;
 • гарантія заміни обладнання в разі несправностей;
 • наявність, запасних деталей на складі.

Набори змішувачів для ванної - продуманий дизайн і економія!