Унітази з установкою на підлогу Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑

Унітази на підлогу

3 817 грн.

Унітази на підлогу

4 054 грн.

Унітази на підлогу

7 054 грн.

Унітази на підлогу

7 648 грн.

Унітази на підлогу

7 354 грн.

Унітази на підлогу

7 354 грн.

Унітази на підлогу

7 685 грн.

Кращі підлогові унітази від Q-tap

Незважаючи на те, що зараз на ринку з'явилися і інші типи, підлогові унітази залишаються одними з найпопулярніших. Причина цього - простота і надійність їх конструкції, нескладний монтаж і довговічність обладнання.

Ми пропонуємо якісне обладнання з гарантією не менше 3 років за вигідними цінами. Продукція відповідає міжнародним стандартам, що підтверджується численними сертифікатами.

Особливості конструкції

Такі моделі є стандартними і використовуються у всьому світі вже багато років. Унітаз встановлюється безпосередньо на підлогу, на невеликій відстані від стіни. Зливний бачок монтується зверху. Устаткування в зібраному вигляді являє собою зручну і практичну конструкцію.

Сучасні моделі мають різний дизайн і розміри, що дозволяє гармонійно вписати їх в будь-який санвузол незалежно від інтер'єру в ньому. Вибирайте ідеальний варіант в нашому каталозі.

Переваги підлогових унітазів

Це обладнання має велику кількість переваг:

монтаж здійснюється дуже просто і швидко;
завдяки тому, що бачок знаходиться у вільному доступі, Ви завжди можете провести обслуговування або ремонт, не проводячи ніяких приготувань;
конструкція дуже проста і зручна для експлуатації;
мають велику міцність, вони рідко ламаються і протікають.

Таким чином, дане обладнання - це стандартне рішення, яке залишається найбільш практичним і зручним для експлуатації.

Де купити підлоговий унітаз Q-tap в Україні

Завдяки використанню якісних матеріалів і сучасних технологій, ми успішно конкуруємо з провідними європейськими брендами. Підлогові унітази Q-tap - це поєднання високої якості і довговічності з кращими дизайнерськими рішеннями.

У комплекті ви отримуєте деталі, необхідні для монтажу і гарантію 27 років. Щоб купити підлоговий унітаз Q-tap, виберіть потрібну модель в каталозі, натисніть відповідну кнопку і перейдіть на один із запропонованих магазинів.