Настінні змішувачі для мийки Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Настінні змішувачі для мийки

567 грн.

Настінні змішувачі для мийки

679 грн.

Настінні змішувачі для мийки

975 грн.

Настінні змішувачі для мийки

582 грн.

Настінні змішувачі для мийки

552 грн.

Настінні змішувачі для мийки

488 грн.

Настінні кухонні змішувачі

У великому асортименті настінних кухонних змішувачів Q-tap є моделі з різними технічними характеристиками й дизайнерськими виконаннями.

Настінні крани, на відміну від традиційних, мають більш незвичайний вигляд, проте добре поєднуються з будь-якими кухонними інтер’єрами. Попри дещо складніший монтаж, такі моделі користуються великою популярністю — якщо правильно підібрати настінний змішувач, він стане стильним акцентом на кухні.

Різновиди настінних кранів

У каталозі представлені наступні різновиди настінних змішувачів для кухні:

  1. Одноважільні. Регулювання проводиться за допомогою одного важеля, повертаючи який, можна встановлювати потрібні параметри температури й натиску води.
  2. Двовентильні. Регулювання відбувається двома вентилями: окремо для холодної й гарячої води.

Крім цього, настінні кухонні змішувачі розрізняються за довжиною і формою виливу. У нас великий асортимент кранів, що дозволяє вибрати максимально зручну модель.

Варіанти дизайну настінних кранів

Продукція Q-tap ​​виготовляється в різноманітних дизайнерських варіантах. Моделі можуть бути виконані в класичному або ретро-стилі — такі крани відмінно пасуватимуть до кухонь із вишуканим інтер’єром. Для приміщень із більш сучасним дизайном ми пропонуємо крани в індустріальному, лофт чи модерн стилях.

Кольорове оформлення також може відрізнятися: змішувачі для кухні на стіну Q-tap виготовляються зі стилізацією під бронзу, золото чи хром.

Переваги продукції Q-tap:

  • європейська якість і відповідність міжнародним стандартам, що підтверджена сертифікатами;
  • гарантія на термін від 3 років і доступні змінні запчастини;
  • величезний асортимент змішувачів із різним дизайном і технічними характеристиками.

Купити настінний змішувач для кухні Q-tap Ви можете в наших партнерів — натисніть кнопку «Купити» і виберіть відповідний магазин.