Настінні змішувач для раковини у ванній від Q-tap

Крани, які монтуються на стіну у ванній кімнаті, мають деякі переваги перед врізними. При монтажі не потрібно орієнтуватися на розмір умивальника - кран не буде на нього встановлюватися. А місце на полиці раковини може бути використано для різних господарського приладдя.

У нас в каталозі Ви знайдете величезний вибір настінних змішувачів для раковин Q-tap. Вся наша продукція відрізняється високою надійністю, довговічністю і практичністю у використанні. Повний комплект необхідних деталей і гарантію на термін не менше 3 років.

Різновиди

Конструктивна особливість настінних кранів полягає в тому, що вони кріпляться безпосередньо до стіни, а не до раковини або стільниці. Виливши в такому випадку знаходиться на певній висоті від умивальника, і струмінь води з нього потрапляє прямо в раковину, не створюючи бризок.

Існують такі різновиди змішувачів для раковин настінного монтажу:

  • Двохвентильні. У таких моделях натиск холодної та гарячої води регулюється двома окремими ручками. Така система дозволяє відкривати холодну або гарячу воду окремо, а також точно налаштовувати їх співвідношення.
  • Одноважільні. Управляються одним важелем, нахили і повороти якого дають можливість встановити потрібний напір і температури води. Перевага такої системи в тому, що її можна регулювати однією рукою.
  • Прихований монтаж. Більшість елементів конструкції встановлюється прямо в стіну. На її поверхні залишається маленька і акуратна панель з виливом і ручкою для управління.

Кращі дизайнерські рішення

Ми пропонуємо величезну кількість моделей змішувачів для раковини зі стіни, виконаних в різних стилях і кольорах. Для класичного інтер'єру Ви можете вибирати крани в стилі "Барокко", "Ретро", "Класика", для сучасного - "Модерн", "Лофт", "Кубізм", "Індустріальний".

Незалежно від обраного дизайну або забарвлення, Ви можете бути впевнені, що змішувач Q-tap не втратить привабливого зовнішнього вигляду і експлуатаційних характеристик навіть при тривалій і інтенсивній експлуатації.

Переваги продукції Q-tap:

  • Устаткування європейської якості;
  • Великий вибір дизайнів;
  • Гарантія на всі моделі від 3 років;
  • Зручність і надійність при експлуатації.