Настінні змішувачі для ванної Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Змішувачі з довгим виливом

1 423 грн.

Двохвентильні змішувачі для ванної

882 грн.

Двохвентильні змішувачі для ванної

882 грн.

Двохвентильні змішувачі для ванної

882 грн.

Одноважільні змішувачі

1 586 грн.

Одноважільні змішувачі

1 722 грн.

Змішувач з коротким виливом

1 485 грн.

Змішувачі з довгим виливом

1 332 грн.

Одноважільні змішувачі

1 485 грн.

Одноважільні змішувачі

1 532 грн.

Одноважільні змішувачі

1 638 грн.

Змішувачі з довгим виливом

1 254 грн.

Настінний змішувач для ванної Q-tap​​

У нашому каталозі представлений великий асортимент настінних змішувачів для ванних Q-tap. Такий спосіб монтажу є одним з найпоширеніших завдяки його практичності - труби можуть бути заховані в стіні або бути прокладені поверх стіни, а виливши дозволяє направити струмінь прямо у ванну і уникнути зайвих бризок.

Наша продукція відрізняється надійністю і якістю, що дозволяє нам конкурувати з провідними європейськими брендами. Ми надаємо гарантію на вироби цього розділу терміном не менше 3 років. На сайті представлений великий вибір моделей з різним дизайном і характеристиками — вибирайте ідеальне рішення для вашої ванної.

Види і відмінності

Максимальної практичністю відрізняються крани, які передбачають підключення душа. Вони оснащені додатковим відводом для підключення в душовій. За допомогою цього перемикача Ви в будь-який момент можете змінити режим подачі води з виливу на душ і навпаки.

У наших настінних змішувачах різниться і спосіб регулювання подачі води — ми пропонуємо двовентильні і одноважелі крани. Кожен з них має свої переваги:

Двохвентильні крани дозволяють окремо відкривати холодну і гарячу воду, регулюючи натиск кожної з них. Незалежно від типу кран-букси обслуговування цих виробів дуже просте, а спосіб регулювання інтуїтивно зрозумілий.
Одноважільні крани мають тільки одну ручку для управління потоком води. Перевага такого способу полягає в тому, що регулювати воду можна і однією рукою, що особливо зручно в душі.

Дизайнерські рішення від Q-tap

При виготовленні настінних змішувачів для ванн ми використовуємо найкращі дизайнерські рішення - Ви можете вибрати крани в сучасних, класичних і ретро стилях, а також в різних кольорах. Ми пропонуємо обладнання, яке буде гармонійно виглядати в будь-якому інтер'єрі.

Завдяки використанню кращих матеріалів і сучасних технологій, наша продукція відрізняється європейською якістю, довговічністю і надійністю. У комплекті Ви отримаєте всі необхідні деталі для монтажу, а запчастини і витратні матеріали Ви в будь-який момент можете придбати у нас за доступною ціною. Щоб замовити настінний змішувач для ванни Q-tap, натисніть "Купити" біля вподобаної моделі і перейдіть в один з магазинів зі списку.