Змішувачі з одним важелем для душа Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Одноважільні змішувачі

1 149 грн.

Змішувачі для душа

1 469 грн.

Одноважільні змішувачі

1 144 грн.

Одноважільні змішувачі

991 грн.

Одноважільні змішувачі

1 130 грн.

Одноважільні змішувачі

1 043 грн.

Одноважільні змішувачі

895 грн.

Одноважільні змішувачі

991 грн.

Одноважільні змішувачі

942 грн.

Одноважільні змішувачі

509 грн.

Одноважільні змішувачі

988 грн.

Одноважільні змішувачі

1 116 грн.

Змішувачі з одним важелем виконують велику кількість функцій. Джойстик переміщується в різні боки, тим самим регулюється рівень температури потоку води. Відбувається це плавно, тому немає ймовірності дискомфорту. При регулюванні потоку води немає необхідності чекати, коли вода стече. Також немає необхідності чекати коли стане температура комфортної для прийняття водних процедур. Це велика перевага, так як відбувається суттєва економія витрат на водопостачання. У такого душового змішувача є фіксація крана, що дозволяє закріпити зручне положення.

Для того щоб робота конструкції була довговічною і він служив довгі роки, виробники оснащують їх фільтрами для пом'якшення води. Також фільтри захищають внутрішні деталі змішувача від швидкого зносу. З фільтрами конструкція прослужить набагато більше часу і не завдасть незручностей.

Найнебезпечніші вороги конструкції:

  • - вапно;
  • - пісок;
  • - іржа.

Від їх впливу з'являються подряпини. Подряпини ведуть до прискореної псування крана. Тому виробники радить купувати додаткові фільтри для води.

Переваги покупки змішувачів з одним важелем

В Україні на ринку величезний вибір різних змішувачів. Найнадійнішими і якісними зарекомендували себе змішувачі з одним важелем. Так як вважаються економічно вигідними, адже ціна на комунальні послуги досить висока. Така сантехніка зручна тим, що відключати воду можна навіть одним пальцем. Багато споживачів таким чином виключають його коли, наприклад, миють голову або чистять зуби. З вентильними кранами так зробити буде набагато складніше. Вентильні крани закриваються на кілька оборотів і в управлінні не такі й прості. Вентильна сантехніка менш економічна по витратам на комунальні платежі. Ще одна велика перевага - легкий монтаж. У стіні просвердлюють невеликі отвори, що не несе істотної шкоди ремонту.

Якщо своєчасно міняти деталі конструкції і проводити профілактичні заходи, то неполадок бути не повинно. Одноважельні крани прослужать тривалий час.