Одноважільні змішувачі Q-tap для ванни

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Одноважільні змішувачі

1 586 грн.

Одноважільні змішувачі

1 839 грн.

Одноважільні змішувачі

1 722 грн.

Одноважільні змішувачі

1 485 грн.

Одноважільні змішувачі

1 532 грн.

Одноважільні змішувачі

1 638 грн.

Одноважільні змішувачі

1 394 грн.

Змішувач з коротким виливом

1 576 грн.

Змішувач з коротким виливом

1 550 грн.

Латунні змішувачі для ванної

1 238 грн.

Одноважільні змішувачі

1 501 грн.

Одноважільні змішувачі

1 319 грн.

Зручні змішувачі одних важелів для ванної

Змішувачі одних важелів для ванних не так давно з'явилися на ринках, але змогли швидко завоювати популярність. Це пояснюється їх сучасним дизайном, зручною регулюванням і надійністю конструкції. Крани з одним важелем мають компактні розміри і стильний зовнішній вигляд, завдяки чому вони відмінно виглядають в будь-яких ванних кімнатах. Ми пропонуємо продукцію європейської якості з безліччю дизайнів, конструктивних особливостей і забарвлень.

Переваги змішувачів з одним важелем

Крани з одним важелем дозволяють проводити швидку і точну настройку параметрів подачі води. Для регулювання і гарячої, і холодної води використовується тільки один важіль, який може розташовуватися зверху або збоку від виливу.

Принцип регулювання дуже простий. Для того, щоб відкрити воду, підійміть важіль вгору. Піднімаючи його плавно, Ви зможете встановити потрібний рівень напору води. В середньому положенні важеля подається змішана вода. Для зміни температури просто поверніть ручку вліво або вправо в залежності від бажаної температури.

Вигідне перевагу перед двохвентильними моделями полягає в тому, що вам не потрібно використовувати дві руки для регулювання і налаштовувати натиск двома вентилями - за все відповідає лише один важіль. У всіх встановлені якісні механізми, які дозволяють плавно змінювати положення важеля, уникаючи різких перепадів температури.

Дизайни змішувачів з одним важелем

Ми пропонуємо моделі, виконані в трьох кольорах: хром, білий і чорний. Це дозволить Вам підібрати оптимальний варіант під інтер'єр своєї ванної. Крім того, вироби відрізняються між собою і стилем - ми пропонуємо моделі з класичним і сучасним дизайном.

Змішувачі одинарні можуть мати різну довжину виливу і спосіб монтажу - в нашому каталозі представлені крани з різними параметрами для того, щоб забезпечити максимальну практичність кожного клієнта.

Де купити змішувачі одних важелів в Україні

Ми виготовляємо сантехнічне обладнання, дотримуючись вимог міжнародних стандартів, що підтверджують відповідні сертифікати. Завдяки цьому, ми конкуруємо з провідними європейськими брендами.

У комплекті з змішувачі одних важелів Q-tap, Ви отримаєте всі необхідні деталі для установки і гарантію на термін від 3 років. При необхідності, Ви можете придбати за доступною ціною запчастини або витратні матеріали. Щоб замовити змішувач змішувач для ванни Q-tap, натисніть кнопку "Купити" і перейдіть в один з магазинів наших партнерів.