Настінні пісуари Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑

Настінні пісуари

2 640 грн.

Є в наявності

Пісуар є відмінним рішенням для суспільних санвузлів - вони дозволяють уникнути черги в туалеті і позбавляють від необхідності обладнання окремих кабінок. Таке обладнання використовується у величезній кількості закладів і не втрачає своєї популярності завдяки високій практичності. Крім того, вони відмінно впишуться і в домашній туалет, підвищивши зручність.

Ми пропонуємо якісні иделия, виготовлені з кращих матеріалів, які відрізняються надійністю, довговічністю і стильним дизайном.

Переваги 

Хоч вони і мають дещо меншою кількістю функцій, ніж унітази - прекрасно доповнюють і дозволяють вирішити проблему з чергами в туалеті. Пристрій розрахований на інтенсивне використання в домашніх і громадських санвузлах, завдяки чому відрізняється міцністю, надійністю і стійкістю до зовнішніх впливів.

Монтаж досить простий, а головне - йому не потрібна окрема кабінка, якщо установка відбувається в громадському туалеті. Завдяки цьому, значно економиться простір в приміщенні і спрощується процес установки.

Система змиву відповідає вимогам гігієни: навіть при інтенсивному використанні в громадському місці, за допомогою змиву в пісуарі буде підтримуватися чистота протягом дня. При необхідності, обладнання можна легко помити - воно просто обслуговується і не вимагає спеціальних засобів або інструментів.

Переваги продукції Q-tap:

  • при покупці продукції даної категорії ви отримаєте гарантію на термін 27 років;
  • наше обладнання відповідає міжнародним стандартам, що підтверджується численними сертифікатами;
  • продукція проста в монтажі та обслуговуванні, а також зручна в експлуатації.

Висока якість продукції, що виготовляється дозволяє нам успішно конкурувати з провідними європейськими брендами. Виберіть вподобану модель і перейдіть на один із запропонованих магазинів наших партнерів.