Підвісні унітази Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Безобідкові унітази

4 828 грн.

Безобідкові унітази

4 555 грн.

Безобідкові унітази

4 823 грн.

Безобідкові унітази

5 071 грн.

Безобідкові унітази

4 572 грн.

Підвісні унітази

5 031 грн.

Підвісні унітази

4 837 грн.

Підвісні унітази

4 437 грн.

Підвісні унітази

4 407 грн.

Підвісні унітази

4 706 грн.

Підвісні унітази

5 054 грн.

Кращі унітази від Q-tap

Стандартні моделі, які встановлюються на підлогу, можуть не підійти до інтер'єру, коли розробляється унікальне оформлення санвузла. Набагато більш сучасним і естетично привабливим варіантом є унітази, вони дозволяють створити мінімалістичний інтер'єр, приховавши більшу частину елементів. Вся продукція відрізняється надійністю, довговічністю і практичністю в експлуатації.

Особливості

Такі моделі відрізняються нестандартним способом монтажу - вони кріпляться прямо до стіни. При цьому, їх бачок не встановлюється зверху, як в підлогових моделях, а монтуються в стіну. На поверхні залишається тільки панель з кнопками для змиву і чаша.

Монтаж відбувається дещо складніше, але це компенсується відмінним зовнішнім виглядом і зручністю у використанні. Можете встановити бачок безпосередньо в стіну або монтувати спеціальний короб, на який буде повішений унітаз - є безліч варіантів, що дозволяє поставити обладнання в будь-який санвузол.

Компактні унітази - це прикраса для будь-якого туалету. Вони не поступаються в надійності і міцності стандартним моделям, а за естетичними показниками сильно випереджають підлогове обладнання.

Завдяки тому, що пристрій не кріпиться до підлоги, ви можете легко прибрати під ним, що недоступно при використанні стандартних типів. Незважаючи на те, що бачок вмонтовано до стіни, в будь-який момент можете легко обслужити його. При цьому, відсутність бачка у відкритому доступі знижує ризик поломки, завдяки чому такі види є кращим варіантом для установки в громадських місцях.

Переваги нашої продукції:

  • гарантія від 3 років на всі представлені моделі;
  • величезний асортимент унітазів з різними характеристиками і дизайнами;
  • висока практичність і просте обслуговування;
  • відповідність міжнародним стандартом. підтверджується численними сертифікатами.

Щоб вибрати підвісний унітаз, натисніть відповідну кнопку біля вподобаної моделі і перейдіть в один з магазинів.