Підвісні унітази Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Безобідкові унітази

4 405 грн.

Безобідкові унітази

4 155 грн.

Безобідкові унітази

4 400 грн.

Безобідкові унітази

4 626 грн.

Безобідкові унітази

3 963 грн.

Підвісні унітази

4 589 грн.

Підвісні унітази

4 413 грн.

Підвісні унітази

3 846 грн.

Підвісні унітази

4 020 грн.

Підвісні унітази

4 293 грн.

Підвісні унітази

4 610 грн.

Кращі підвісні унітази від Q-tap

Стандартні моделі, які встановлюються на підлогу, можуть не підійти до інтер'єру, коли розробляється унікальне оформлення санвузла. Набагато більш сучасним і естетично привабливим варіантом є підвісні унітази - вони дозволяють створити мінімалістичний інтер'єр, приховавши більшу частину елементів. Вся продукція відрізняється надійністю, довговічністю і практичністю в експлуатації.

Особливості конструкції

Такі моделі відрізняються нестандартним способом монтажу - вони кріпляться прямо до стіни. При цьому, їх бачок не встановлюється зверху, як в підлогових моделях, а монтуються в стіну. На поверхні залишається тільки панель з кнопками для змиву і чаша.

Монтаж відбувається дещо складніше, але це компенсується відмінним зовнішнім виглядом і зручністю у використанні. Можете встановити бачок безпосередньо в стіну або монтувати спеціальний короб, на який буде повішений унітаз - є безліч варіантів, що дозволяє поставити обладнання в будь-який санвузол.

Компактні підвісні унітази - це прикраса для будь-якого туалету. Вони не поступаються в надійності і міцності стандартним моделям, а за естетичними показниками сильно випереджають підлогове обладнання.

Завдяки тому, що пристрій не кріпиться до підлоги, ви можете легко прибрати під ним, що недоступно при використанні стандартних типів. Незважаючи на те, що бачок вмонтовано до стіни, в будь-який момент можете легко обслужити його. При цьому, відсутність бачка у відкритому доступі знижує ризик поломки, завдяки чому такі види є кращим варіантом для установки в громадських місцях.

Переваги нашої продукції:

  • гарантія від 3 років на всі представлені моделі;
  • величезний асортимент унітазів з різними характеристиками і дизайнами;
  • висока практичність і просте обслуговування;
  • відповідність міжнародним стандартом. підтверджується численними сертифікатами.

Щоб купити підвісний унітаз, натисніть відповідну кнопку біля вподобаної моделі і перейдіть в один з магазинів.