Поворотні змішувачі для раковини умивальника Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Одноважільні змішувачі для раковини

1 441 грн.

Є в наявності

Поворотний змішувач для раковини від Q-tap

Поворотні змішувачі для раковини - це крани з додатковою функцією, яка підвищує зручність використання. Їх вилив може обертатися в сторони під кутом, завдяки чому Ви можете направити струмінь в потрібну область умивальника.

Ми пропонуємо кращі моделі змішувачів для раковин з поворотним виливом Q-tap. Наша продукція відрізняється надійністю, практичністю і стильним дизайном - в каталозі Ви знайдете безліч різних моделей змішувачів. Європейська якість кранів підтверджується відповідними сертифікатами.

Переваги

Конструктивна особливість таких моделей полягає в тому, що підставка виливу є рухомою. Завдяки цьому, Ви можете без будь-яких додаткових зусиль повернути лійку крана під потрібним кутом.

Така функція дозволяє вирішувати різні завдання. Наприклад, Ви можете легко змити з раковини будь-який бруд, просто повертаючи вилив і направляючи струмінь на пляму. Миття господарського приладдя також можна проводити більш ефективно, змінюючи область подачі води.

Можлива також установка змішувача з поворотним виливом на раковину біля ванної. Повертаючи лійку крана, Ви можете направляти її в ванну і наповнювати її водою, якщо інший кран не передбачений.

Різновиди

Змішувачі з поворотним виливом можуть мати різну конструкцію. Основною відмінністю є спосіб регулювання натиску і температури води:

  1. Двома вентилями. Змішувачі оснащені двома ручками для холодної та гарячої води відповідно. Ви можете змінювати натиск кожної води, незалежно один від одної.
  2. Одним важелем. У таких змішувачах передбачена тільки одна ручка для регулювання. Піднімаючи її, Ви збільшуєте натиск води, а повертаючи зі сторони в сторону - змінюєте температуру.

Також, крани відрізняються між собою за висотою і довжиною виливу, що дозволяє вибрати оптимальний змішувач для своєї ванної кімнати.

Продукція Q-tap ​​відповідає міжнародним стандартам, що дозволяє нам конкурувати з провідними європейськими брендами. При виготовленні змішувачів ми використовуємо якісні матеріали, які зберігають експлуатаційні характеристики й зовнішній вигляд змішувачів протягом багатьох років.