Накладні раковини-чаші

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Накладні раковини

2 190 грн.

Накладні раковини

2 626 грн.

Накладні раковини

2 522 грн.

Накладні раковини

3 042 грн.

Накладні раковини

2 195 грн.

Накладні раковини

3 521 грн.

Накладна раковина Чаша від Q-tap

Вибір правильного умивальника в ванну дозволить забезпечити максимальний комфорт і підкреслити особливості інтер'єру. Раковина чаша - оригінальне рішення, що відрізняється своєю практичністю і незвичайним зовнішнім виглядом.

У нашому каталозі Ви знайдете кращі раковини у вигляді чаші Q-tap ​​- наша продукція виготовляється з якісних матеріалів та має цікавий дизайн. Завдяки цьому, ми успішно конкуруємо з європейськими брендами. Вибирайте надійні, стильні та практичні умивальники за вигідною ціною.

Особливості раковини-чаші

Раковини чаші також називаються накладними. Їх особливість полягає в тому, що встановлюються не всередину стільниці, а на неї. Такий спосіб монтажу має велику кількість як функціональних, так і естетичних переваг.

В першу чергу варто відзначити, що місця всередині тумби під раковиною буде набагато більше, адже частина умивальника не буде його займати: трохи простору займе тільки сифон і труба, а все інше буде у Вашому розпорядженні.

Правильно підібраний по глибині умивальник допоможе Вам позбутися від бризок води при використанні. Встановивши накладну раковину чашу на стільницю потрібної висоти, Ви зможете забезпечити собі найбільш комфортні умови для користування ним.

Зовнішній вигляд такого виробу відмінно підійде до будь-якого інтер'єру - як в сучасному стилі, так і в класичному. Накладна раковина створює зі стільницею і змішувачем єдину конструкцію, що прекрасно доповнює собою ванну кімнату. Накладні раковини - відмінне рішення для установки як вдома, так і в громадських місцях.

Переваги нашої продукції:

  • висока якість, надійність і довговічність;
  • простота в установці, догляді та обслуговуванні;
  • відповідність міжнародним стандартам, підтверджене сертифікатами;
  • кращі дизайнерські рішення;
  • гарантія на термін 27 років для кожної моделі.

В каталозі Ви можете ознайомитися з кращими моделями умивальників чаш Q-tap. Щоб замовити вподобану модель, натисніть кнопку "Купити" і виберіть один із запропонованих магазинів наших партнерів.