Змішувач для кухні на пружині Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Професійні змішувачі для кухні

3 053 грн.

Є в наявності

Змішувачі для кухні на пружині Q-tap

Змішувачі з гнучким виливом - це сучасне обладнання, яке прискорить і полегшить процес миття. Від стандартних кранів вони відрізняються наявністю пружини на виливу, яка дозволяє задавати крану потрібне положення.

Ми пропонуємо продукцію європейської якості за вигідними цінами. Велика кількість моделей, виготовлених в різних дизайнерських варіантах, дозволить Вам знайти оптимальне рішення для будь-яких потреб.

Конструктивні особливості

Гнучкі змішувачі для кухні представляють собою крани, виливши яких виготовлений з гнеться шланга, обплетеного металевою пружиною. Така конструкція забезпечує лійці гнучкість і дає можливість обертати її в потрібному напрямку.

У початковому положенні виливши фіксується на спеціальному кріпленні. Щоб забезпечити можливість переміщення лійки, необхідно попередньо її зняти з цього кріплення. Після закінчення процесу миття, досить лише повісити виливши назад на кріплення - він буде надійно зафіксований.

Переваги

Гнучкий кран на кухні значно спрощує процес миття великих предметів посуду - вибираючи напрямок струменя, ви можете швидко помити каструлі, сковорідки і листи. Тут застосовується оснащення перемикачем режимів: при необхідності, можна включити розпилення води.

Регулювання натиску і температури води проісходітследующім чином: змінюючи положення важеля по вертикалі, ви міняєте натиск води, а по горизонталі - температуру.

Всі моделі відрізняються стильним дизайном і різноманітністю оформлень. У нашому каталозі ви можете вибрати кран, який ідеально доповнить інтер'єр вашої кухні.

Надійність

Наша продукція виготовляється відповідно до діючих норм, що підтверджується численними сертифікатами. Висока якість і сучасні рішення дозволяють нам конкурувати з провідними європейськими брендами.

У комплекті з краном ви отримаєте всі деталі, необхідні для кріплення і використання обладнання, а також технічну документацію.