Змішувачі під бронзу для раковини Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Змішувачі для раковини

1 425 грн.

Є в наявності

Змішувач для раковини з бронзи від Q-tap

Більшість сантехнічного обладнання виготовляється з гальванічним покриттям і має стандартну хромовану поверхню. Таке оформлення вважається універсальним і гармонійно виглядає з багатьма інтер'єрами ванних кімнат. Однак, для вишуканих оформлень такі прилади можуть не підійти. В такому випадку, відмінним рішенням буде установка змішувача для раковини під бронзу.

На нашому сайті представлена ​​велика кількість бронзових змішувачів для раковини Q-tap. Продукція виконана в найвишуканіших дизайнах, завдяки чому Ви можете підібрати найкращий кран під інтер'єр Вашої ванної кімнати.

Переваги

Змішувачі для раковин під бронзу вигідно відрізняються від стандартних моделей своєї естетичної привабливістю. Всі їх деталі якісно пофарбовані бронзовим кольором, завдяки чому змішувач зберігає цілісний вигляд.

Їх установка доцільна в ванних кімнатах, оформлених в класичному або ретро стилі. Дизайн кранів буде підкреслювати обраний інтер'єр, а самі вироби не будуть виділятися із загального оформлення.

Крани для раковин під бронзу Q-tap ​​виготовляються з високоякісної латуні із застосуванням сучасних технологій. Завдяки цьому, наші крани відрізняються надійністю і довговічністю. Їх можна встановлювати як в будинках, так і в закладах - часте використання в громадських місцях ніяк не позначиться на експлуатаційному терміні.

Різновиди

Ми пропонуємо двохвентильні змішувачі, пофарбовані під бронзу. Вони мають відмінності в дизайні і конструкції: в останній може використовуватися гумова або керамічна кран-букса.

Вентилі з гумовими кран-буксами повертаються на повний оборот. Гумова прокладка може зношуватися раз в декілька років, після чого її потрібно замінити. Обслуговування таких змішувачів відбувається дуже просто і не вимагає спеціальних навичок. Крани з гумовою кран-буксой нечутливі до якості води, завдяки чому їх можна встановлювати на нову сантехніку.

Вентилі з керамічними кран-буксами не вимагають додаткового обслуговування. Вони повертаються на півоберта. Для використання таких змішувачів на новій сантехніці рекомендується додатково встановити фільтр для води - крани чутливі до дрібних частинок.