Ретро змішувачі для ванної кімнати

Змішувачі в стилі ретро для раковини у ванній кімнаті - це вироби, які своїм дизайном повторюють зовнішній вигляд старовинних кранів. Такі пристрої відмінно вписуються в відповідні інтер'єри і відрізняються високою естетичною привабливістю. Якщо Ви плануєте оформити свою ванну в старовинному стилі, то ретро кран прикрасить її і буде підкреслювати оздоблення приміщення.

Продукція відрізняється не тільки кращими дизайнерськими рішеннями, але і високою надійністю і практичністю.

Особливості ретро кранів в ванну

Змішувачі старовинного типу мають антикварний зовнішній вигляд. Деякі моделі виглядають так, як виглядали крани раніше: з високою трубою і довгим вигнутим виливом. Розмір виробів може відрізнятися, що дозволяє вибрати гарний змішувач, відштовхуючись від вільного простору у ванній кімнаті.

Вони будуть добре поєднуватися як зі спеціальними раковинами, як стилізованими під антикваріат, так і з сучасними умивальниками. Можуть мати стандартний колір хрому або спеціальну фарбування під бронзу. Найчастіше купити ретро змішувач можна хоча б для того щоб прикрасити не тільки домашню ванну, але і санвузли в різних закладах масового користування, доповнивши багате оздоблення.

Незважаючи на антикварний зовнішній вигляд, ретро змішувачі у ванну від Q-tap ​​відповідають сучасним вимогам в надійності і функціональності. Двохвентильні крани оснащені керамічними або гумовими кран-буксами. Залежно від кран-букси, вентиль може повертатися на півоберта (з керамічними виробами) і на повний оборот (з гумовими).

При виборі варто звертати увагу на особливості керамічних і гумових кран-букс. Гумові вироби потребують регулярного обслуговуванні, але їх можна експлуатувати з водою будь-якої якості. Керамічні в обслуговуванні не потребують, але відрізняються чутливістю до якості води.

Де купити ретро-змішувач для ванної кімнати в Україні

Продукція Q-tap виготовляється з високоякісних матеріалів і відповідає чинним стандартам. Завдяки цьому, ми конкуруємо з провідними європейськими брендами. На всю продукцію даного напрямку ми даємо гарантію терміном від 3 років.

Заходьте в наш каталог і вибирайте з безлічі моделей з різними технічними характеристиками. Щоб купити ретро змішувач для раковини Q-tap, натисніть відповідну кнопку на сторінці обраної моделі і перейдіть в один з магазинів наших партнерів.