Змішувачі для раковини з покриттям хрому Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Врізні змішувачі

959 грн.

Змішувачі для раковини

728 грн.

Змішувачі для раковини

869 грн.

Змішувачі для раковини

1 204 грн.

Змішувачі для раковини

1 009 грн.

Змішувачі для раковини

821 грн.

Врізні змішувачі

736 грн.

Настінні змішувачі для умивальника

1 662 грн.

Врізні змішувачі

1 020 грн.

Змішувачі для раковини

917 грн.

Змішувачі для раковини

920 грн.

Змішувачі з коротким виливом

965 грн.

Змішувачі з хромовим покриттям

Однією з найбільш популярних різновидів сантехнічного обладнання для ванн є змішувачі з хрому. Гальваніка забезпечує виробу яскравий і привабливий зовнішній вигляд, а сам змішувач відмінно вписується в будь-яку ванну кімнату. Хром забезпечує змішувача універсальність.

У нашому каталозі Ви знайдете великий асортимент компелектующіх для раковини кольору хрому Q-tap. Ми пропонуємо практичні, надійні і стильні вироби, що дозволяє нам конкурувати з європейськими брендами. Наша продукція відповідає міжнародним стандартам - це підтверджують відповідні сертифікати.

Різновиди хромованих змішувачів

Крани з гальванічним покриттям розрізняються між собою по конструкції і способу регулювання води. Класичне рішення - це двухвентильний варіант для раковини з хрому: ви можете регулювати натиск холодної та гарячої води окремо - для цього він оснащений двома вентилями.

За статистикою кожен другий клієнт сьогодні хоче купити змішувачі з хрому для раковини. У них регулювання параметрів води здійснюється за допомогою одного важеля. Поворотами його в сторони Ви можете змінити температуру, а нахилом - натиск.

Більш сучасні моделі мають джойстикового, натискну або сенсорну систему подачі води:

в джойстикового крані Вам достатньо нахилити ручку управління в потрібну сторону, щоб змінити натиск або температуру;
в нажимном - вода подається після натискання кнопки, а через заданий проміжок часу - закривається;
в сенсорних кранах вода відкривається автоматично, коли Ви підносите руки до виливши, і закривається через заданий період часу.
Таким чином, наш асортимент може задовольнити будь-які потреби в практичності і гігієну як для домашнього використання, так і для установки в різних закладах. Ми пропонуємо технічні прилади, які мають кращі дизайнерські рішення і добре поєднуються з інтер'єрами в будь-яких стилях. У каталозі також є змішувачі для раковини з матовим покриттям хромом.