Сантехніка сучасна, довговічна і гігієнічна, що особливо важливо для кухні. Змішувач стане гармонійним доповненням мийки з натурального і штучного каменю. Він дешевший за вироби з природного матеріалу, але мало поступається йому в надійності і міцності. У лінійці сантехніки Q-tap є змішувачі з найбільш затребуваних моделей.
Особливості та переваги
Можна перерахувати довгий список достоїнств змішувачів для кухні зі штучного каменю:
- колористичне розмаїття (від білих і чорних до зелених і рожевих пастельних кольорів);
- стильний дизайн (модерн, хай-тек, модерн) - можна вибрати відповідний інтер'єру квартири;
- надійність роботи, міцність і довговічність;
- не вигоряють і не іржавіють;
- не бруднити харчовими барвниками;
- гігієнічні;
- стійкі до перепадів температури води;
- не гримлять під струменем;
- простотою догляду - розлучення легко витираються ганчіркою;
- наявність у продажу запчастин і витратних матеріалів;
- гарантія виробника від 3 років;
- помірна ціна (в порівнянні з натуральними).
Конструктивні різновиди
За типом управління розрізняють дві моделі: двовентильні і змішувачі. Старовинний тип з двома вентилями дозволяє швидко і точно регулювати температуру води. Недолік у тому, що для цього треба задіяти обидві руки.
Для управління одноважельною моделлю достатньо однієї руки. Правда, її доведеться «набити», щоб швидко досягати бажаного результату. Практичність і зручність зробили змішувач варіант більш популярним як на кухні, так і у ванній. Змішувачі з однією рукояткою бувають двох типів: з картриджем (джойстикового) або кульовим клапаном (кульові). Різниця в ремонті.
Важливий момент при виборі змішувача - параметри виливу, просто, крана. Виливи розрізняються:
- по висоті (відстань від підстави до носика крана);
- довжині (ширина між крайніми точками);
- формі (Г-образні, дугові, діагональні);
- функціоналу (стаціонарні і з висувною лійкою на гнучкому шлангу).
Вибираючи модель, виходять із міркувань зручності: під низьким краном незручно мити посуд. Струмінь з високого виливу надто бризкає. Тому перед покупкою змішувача треба визначитися з місцем його установки і проміряти мийку.
Способи монтажу
Змішувачі встановлюють на раковину або на стільницю. Можуть бути передбачені отвори для встановлення. Тоді вибивають пробку з найбільш підходящого, зачищають край і ставлять змішувач. Отвір можна прорізати в будь-якому місці, використовуючи корончатую фрезу діаметром 35 мм.
Не завжди форма дозволяє встановити його, наприклад, коли вона інтегрована. Монтаж має сенс, якщо вона з вологостійкого матеріалу. Інакше постійна сирість під краном зруйнує її поверхню.
Додається інструкція по установці і набір кріпильних і гідроізолюючих деталей. Збирають змішувач, прикручують монтажний стрижень і гнучкі шланги для води. Потім пропускають шланги в отвір раковини. Ставлять на місце і здійснюють кріплення з нижньої сторони, закручуючи гайку на стрижні. Гайку закріплюють контргайкою.
Оптимальний варіант - знайти відразу комплекті. Це можна зробити на сайті фірмового магазину Q-tap. Тут же ви знайдете повний асортимент змішувачів. Вибравши модель, ви побачите список партнерів компанії, у яких можна її придбати.