Змішувачі для біде Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Одноважільні змішувачі

942 грн.

Змішувачі для біде

728 грн.

Змішувачі для біде

1 103 грн.

Одноважільні змішувачі

1 009 грн.

Одноважільні змішувачі

990 грн.

Двохвентильні змішувачі

712 грн.

Змішувачі для біде

897 грн.

Одноважільні змішувачі

633 грн.

Змішувачі для біде

1 330 грн.

Одноважільні змішувачі

804 грн.

Змішувачі для біде від Q-tap

Біде дає можливість підтримувати особисту гігієну з максимальним комфортом. Щоб отримати всі необхідні функції та позбавити себе від зайвих клопотів у майбутньому, важливо вибрати надійний змішувач для біде.

У нашому каталозі представлені кращі моделі кранів для біде Q-tap. Виріб поєднує в собі найсучасніші конструкційні рішення і створить для Вас максимальний комфорт при використанні біде. Ми надаємо гарантію на всю продукцію строком не менше 3 років.

Особливості наших змішувачів

Змішувачі на біде дещо відрізняються за своїми характеристиками від стандартних моделей. В першу чергу, вони мають менші габарити - такі крани нижче та оснащені коротким виливом.

Регулювання води здійснюється за допомогою важеля. Піднімаючи його вгору, Ви можете відкрити воду і посилити натиск. Для зміни температури, потрібно лише повернути важіль в потрібну сторону. Закрити воду дуже просто - достатньо опустити важіль в початкове положення. Такий спосіб настройки дозволяє швидко і точно встановити бажані параметри подачі води, уникаючи перепадів температури й різких змін тиску.

Завдяки спеціальній конструкції, Ви можете направляти струмінь під потрібним кутом - для цього кінець виливу виконаний у вигляді окремої ділянки, яку можна повертати. Всі моделі оснащені аераторами, які роблять струмінь більш делікатним.

Наші змішувачі на біде виконані в стандартному кольорі (хром), тому мають універсальний сучасний дизайн. Завдяки цьому, вони будуть добре виглядати в приміщенні з будь-яким інтер'єром.

Переваги нашої продукції

Ми виготовляємо змішувачі, використовуючи тільки якісну латунь - вона стійка до корозії, механічних впливів, зносу, а також нетоксична. Завдяки сучасним технологіям виробництва, ми добиваємося високої якості продукції, що дозволяє нам конкурувати з європейськими брендами. Всі змішувачі відповідають вимогам міжнародних стандартів, що підтверджується відповідними сертифікатами.

У комплекті зі змішувачем Ви отримаєте набір деталей для установки та гарантію на термін від 3 років. Купуючи змішувачі на біде Q-tap, Ви можете бути впевнені - вони будуть справно працювати і відмінно виглядати навіть після багаторічної експлуатації. Щоб замовити змішувач для біде Q-tap, натисніть кнопку "Купити" і перейдіть в один з магазинів.