Змішувачі для мийки Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Одноважільні кухонні змішувачі

1 163 грн.

Змішувачі для мийки

507 грн.

Двовентильні змішувачі

507 грн.

Двовентильні змішувачі

549 грн.

Двовентильні змішувачі

549 грн.

Двовентильні змішувачі

539 грн.

Двовентильні змішувачі

539 грн.

Двовентильні змішувачі

579 грн.

Змішувачі для мийки

1 768 грн.

Одноважільні кухонні змішувачі

1 605 грн.

Одноважільні кухонні змішувачі

1 415 грн.

Одноважільні кухонні змішувачі

480 грн.

Мийка в кухні повноцінно виконує свої завдання тільки за умови установки функціонального крана. Той факт, що модель кухонного кран значно відрізняється від моделі, якій облаштовується ванна, твердить про необхідність установки саме його для миття посуду.

Особливості кухонного крана

Кухонний змішувач від звичайного відрізняється потужністю потоку води і формою гусака. Свої відмінні риси мають його конструкція, габарити і дизайн.

Головні вимоги, що пред'являються до змішувача в кухні:

  • Повинен направляти помірний водяний потік конкретно в центр мийки, що б бризки не розлітаються далеко на всі боки. В такому випадку руки будуть мити посуд, не заливаючи кухонні меблі і все навколо.
  • Висота сантехніки повинна відповідати глибині мийки. Купити з низьким носиком можна тільки для досить глибокої мийки.
  • Повинен бути поворотним, що забезпечить зручність у використанні.

Ідеальним варіантом для кімнати приготування їжі стане кран, оснащений додатковою можливістю перемикання струменя на крапельний режим.

Види змішувачів Q-tap™

Асортимент кранів представлений сьогодні величезною різноманітністю видів. Вони розрізняються між собою формою виливу, яка має три різних виконання, це S - образна, Г - образна і J - образна.

Великим попитом користуються класичні і моделі зі сплюсненим і потовщеним гусаком. У списку запропонованих варіантів є змішувач, конструкція якого оснащена перемикачем функцій. Він відноситься до прогресивного типу.

Класифікація кранів за способом регулювання

Існує три види змішувачів:

змішувач, оснащений одним важелем, який регулює температуру і водяний потік;

двухвентильний. Найнадійніший і довговічний тип сантехніки. Оснащений двома вентилями: один для регулювання потоку холодної води, інший - для гарячої;

сенсорні, які реагують на рух рук.

Різноманітність модельного ряду

Існує сантехніка, в яку виробник спочатку вбудовує фільтруючий елемент для швидкого та якісного очищення. Температура рідини не має значення. При монтажі такого змішувача над раковиною буде не один, а два носика. По одному з яких буде йти проточна вода, а по іншому, фільтрована питна.

Набирають популярність змішувачі з висувним носиком, що володіють рядом переваг. З їх допомогою можна регулювати не тільки подачу струменя, але і її висоту і спрямованість. Нерідко, такі пристрої обладнають шлангом з розпилювачем, що дозволяє збільшити обслуговується радіус. Такий змішувач краще купити для раковин з двома чашами.

Як вибрати кухонний змішувач

Купити якісний кран на кухню - завдання не з легких, благо є з чого вибирати. Хороший асортимент змішувачів представлений на розетці. Цей магазин є сертифікованою точкою продажу сантехніки Q-tap.

Підбираючи змішувач для кухні необхідно керуватися наступними правилами:

  • Конструкція, габарити, розміри і форма носика повинні відповідати формі мийки і враховувати особисті уподобання і звички користувачів. Причому найголовнішим є висота крана.
  • Спосіб монтажу пристрою повинен відповідати умовам вашої кімнати. Якщо в мийці є спеціальний отвір - підбирайте і змішувач для цього отвори.
    Дизайн сантехніки повинен гармоніювати з інтер'єром кімнати.
  • Ціна повинна відповідати якості.

Головне, перед покупкою детально оглянути асортимент нашого фірмового магазину сантехніки, яку сьогодні легко можна замовити з будь-якої точки України. Тільки потім вибрати ту модель, яка буде повністю відповідати побажанням і якісним вимогам.