Змішувачі для раковини чаша з високим виливом

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Настінні змішувачі для умивальника

1 662 грн.

Змішувачі для раковини

1 667 грн.

Змішувач для раковини "чаша" з високим виливом

У разі коли раковина встановлюється на спеціальну стільницю - можна встановити відразу кілька умивальників в ряд, а також відмінно виглядає в інтер'єрі ванної кімнати. Для таких рішень потрібні спеціальні крани для раковини з високим виливом.

Ми виготовляємо продукцію, дотримуючись міжнародних стандартів, що підтверджується відповідними сертифікатами. Висока якість дозволяє нам конкурувати з кращими європейськими брендами.

Конструктивні особливості кранів з високим виливом

При установці стільниці з раковиною-чашею, монтаж стандартного врізного крана, який встановлюється прямо на умивальник, не завжди зручний. Через це, потрібно монтувати прилад прямо в стільницю. Однак, стандартні моделі можуть мати недостатньо довгий виливши, через що використовувати їх незручно.

Змішувачі одних важелів з високим виливом мають спеціальну конструкцію, яка компенсує велику відстань від крана висотою виливу. При його використанні, струмінь води подається прямо в чашу раковини-чаші, мінімізуючи ризик розбризкування.

Високий виливши забезпечує додаткову зручність і за рахунок більшого простору: Ви можете легко помити у раковині будь-які господарські речі без необхідності низько їх опускати. Регулювання води проводиться одним важелем, що дозволяє швидко і точно налаштовувати потрібний напір і температуру.

Крім цього, вони відмінно вписуються в загальний інтер'єр, незалежно від стилю оформлення ванної кімнати. Всі моделі, представлені в нашому каталозі, відрізняються естетичною привабливістю, стильним дизайном і універсальністю.

Переваги продукції Q-tap:

  • надійність, довговічність і практичність у використанні;
  • різноманітність моделей з різним дизайном і технічними характеристиками;
  • гарантія від 3 років на всі вироби даної категорії;
  • доступні витратні матеріали та запчастини.

Купити високий змішувач для раковини-чаші Q-tap ви можете, натиснувши на відповідну кнопку біля товару і вибравши відповідний магазин зі списку.