Змішувачі для раковини Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Врізні змішувачі

959 грн.

Змішувачі для раковини

728 грн.

Змішувачі для раковини

869 грн.

Змішувачі для раковини

1 204 грн.

Змішувачі для раковини

1 009 грн.

Змішувачі для раковини

821 грн.

Врізні змішувачі

736 грн.

Настінні змішувачі для умивальника

1 662 грн.

Врізні змішувачі

1 020 грн.

Змішувачі для раковини

917 грн.

Змішувачі для раковини

920 грн.

Змішувачі з коротким виливом

965 грн.

Насосні станції (крани) для умивальника

Продукція Q-Tap відрізняється надійністю, практичністю і сучасними рішеннями. Висока якість змішувачів дозволяє нам конкурувати з провідними європейськими брендами.

У каталозі представлені моделі з різноманітним дизайном, що дозволить Вам вибрати ідеальний кран на умивальник під інтер'єр Вашої ванної кімнати.

Види змішувачів Q-Tap

Різновиди по способам регулювання:

  • Одноважільні. Дані змішувачі оснащені одним важелем для регулювання натиску і температури води: нахил важеля вгору відкриває воду, а повороти убік - змінюють температуру.
  • Двохвентильні. Це класичні крани з двома вентилями, один з яких дозволяє регулювати натиск холодної води, а інший - гарячої.
  • Нажімниє. Ці змішувачі дозволяють економити витрати води - вона відкривається після натискання кнопки і йде з однаковим напором протягом певного періоду часу. Завдяки автоматичному закриттю, такий кран обмежує надмірне споживання води.
  • Джойстик. Регулювання тут відбувається за допомогою спеціального важеля, розташованого вертикально. Переміщаючи його вперед і назад, Ви можете змінювати напір води. Нахиляючи його в сторони, можна встановити потрібну температуру.
  • Сенсорний. Відкриття і закриття води відбувається безконтактно - просто піднесіть руки до крана, і вода сама відкриється. За це відповідають спеціальні датчики, Як і в натискних змішувачах, вода закривається автоматично через певний проміжок часу.

Типи кранів для умивальника за способом монтажу

Змішувачі для раковини для умивальників можуть монтуватися різними способами. Різноманітність кранів за способом установки дозволяє підібрати потрібний кран, виходячи з інтер'єру ванної кімнати, специфіки розташування раковини і площі приміщення.

Врізні крани є стандартним рішенням: вони встановлюються прямо на раковину. Для такого способу установки підходять більшість різновидів, перерахованих вище. Крім цього, врізні крани можуть монтуватися не тільки в раковину, а й в стільницю, на яку встановлений умивальник. У цьому випадку, вони мають довгий і високий виливши, що компенсує додаткове відстань і забезпечує зручність в експлуатації.

Досить часто в ванних кімнатах встановлюються настінні крани. Вони вішаються над умивальником на стіну. Змішувачі такого типу дозволяють заощадити місце на краю мийки, щоб поставити на нього господарські речі. Якщо раковина і ванна розташовані поруч, кран може встановлюватися на стіну між ними - в такому випадку, змішувач має довгий виливши, який може повертатися. Таким чином, Ви можете з одного крана включати воду у ванну або в раковину.

Популярним рішенням є змішувачі для умивальника прихованого монтажу. Велика частина конструкції встановлюється в стіну над умивальником. На очах залишається тільки невелика панель з виливом і ручкою для регулювання води. Управління таким краном відбувається так само, як і в стандартних одноважільних змішувачах.

Велика кількість дизайнів

Ми пропонуємо величезний вибір змішувачів для раковин Q-tap, що розрізняються між собою за зовнішнім виглядом. Крани можуть бути пофарбованими під бронзу, срібло або золото, а також можуть мати найрізноманітніші забарвлення.

У нас Ви знайдете ідеальний змішувач для своєї ванної кімнати, незалежно від її інтер'єру. Для класичного оформлення приміщення ми пропонуємо змішувачі в стилі "Ретро" і "Бароко", для сучасного - "Лофт", "Кубізм", "Індустріальний" і т. Д. Висока естетична привабливість обладнання гарантує те, що воно буде гармонійно поєднуватися з ванною кімнатою.

Де купити змішувач для умивальника в Україні

Продукція виготовляється з використанням сучасних технологій і високоякісних матеріалів. Ми пропонуємо надійне сантехнічне обладнання, яке буде відповідати всім Вашим вимогам і не втратить зовнішнього вигляду і експлуатаційних характеристик після тривалої експлуатації. На всі змішувачі надається гарантія на термін від 3 років.

Наші крани прості в обслуговуванні, а запчастини можна легко замовити за доступною ціною. Щоб купити змішувач для раковини Q-tap, виберіть відповідний магазин зі списку на нашому сайті.