Змішувачі під бронзу для кухні Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Кольорові змішувачі для кухні

944 грн.

Змішувач з бронзи для кухні Q-tap

Стандартні дизайнерські рішення найчастіше передбачають звичайний сірий металевий колір. Але таке оформлення не завжди підходить для незвичайних інтер'єрів, через що споживачам доводиться шукати інші варіанти. Одним з них є змішувач з бронзовим покриттям для кухні.

У нашому каталозі Ви знайдете найрізноманітніші моделі від виробника ТМ "Q-tap". Цікаві дизайнерські рішення та європейська якість - це характерні риси нашої продукції.

Особливості бронзових змішувачів

Такі крани в набагато краще підходять до приміщень, оформленим в теплих тонах. Вони підкреслюють теплоту і затишок, і гармонійно доповнюють інтер'єр приміщення.

Різноманітність дизайну дозволяє знайти ідеальну модель під власні цілі. Наші змішувачі для кухні під бронзу виконані в стилі ретро, що найкраще підійде для приміщень з вишуканим інтер'єром. А стиль "Бароко" підкреслить собою класичне оформлення кухні. Для сучасних же інтер'єрів ми можемо запропонувати "Модерн".

Типи і різновиди

За своєю конструкцією розрізняються на двовентильні і змішувачі.

Двохвентильні моделі є класичними - в них передбачено два вентиля для управління холодної і гарячої води відповідно. Це проста конструкція з зрозумілим управлінням і нескладним обслуговуванням.

Одноважільні - мають тільки одну ручку управління водою - її потрібно нахиляти для зміни напору і повертати для регулювання температурою. Такі моделі є дуже зручними завдяки можливості управління однією рукою.

Крім особливостей регулювання, в наших кранах для кухні різниться висота, форма і довжина ізлівов. Великий вибір характеристик дозволяє вибрати найбільш зручну модель.

Де купити змішувач з бронзи Q-tap в Україні

Продукція Q-tap виготовляється з матеріалів високої якості з дотриманням діючих стандартів. Так ми досягаємо надійності і довговічності устаткування, що дозволяє нам конкурувати з провідними європейськими брендами.

На всі вироби даної категорії надається гарантія на термін від 3 років, а запчастини і витратні матеріали Ви можете придбати за доступною ціною. Купити змішувач для кухні кольору бронзи Q-tap Ви можете у наших партнерів.