Змішувачі прихованого монтажу для душу

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Змішувачі прихованого монтажу

695 грн.

Змішувачі прихованого монтажу

1 345 грн.

Змішувачі прихованого монтажу

1 345 грн.

Сучасний інтер'єр передбачає максимум комфорту, функціональності і мінімум деталей. Не виняток і дизайн ванної кімнати. Тому великою популярністю сьогодні користуються змішувачі прихованого монтажу для душу. Вони представляють собою сантехнічне обладнання для душової, основна частина якого, а саме зовнішні комунікації, заховані за стіною.

Користувачі бачать лише найпривабливіші частини конструкції: важіль управління, кран перемикання і регулювання температури води, а також душову лійку і при необхідності гідромасажні форсунки. Основна перевага такого пристрою - це естетично привабливий і акуратний зовнішній вигляд. Змішувач для душу прихованого монтажу відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.

Основні переваги такої сантехніки

Крім того, він володіє іншими перевагами:

  • такий змішувач економить місце і робить простір візуально більше, що особливо актуально для невеликих приміщень, де кожен сантиметр площі на вагу золота;
  • простота догляду - чим менше деталей, тим менше вони засмічуються;
  • легкість в управлінні і висока функціональність;
  • безпеку в експлуатації - як правило, вбудовані крани оснащені термостатом, що не допускає випадкових опіків від гарячої води і допомагає швидко налаштувати комфортну температуру води.

Однак, не варто забувати, що для ремонту такого механізму буде потрібно розбір частини стіни. Тому, вбудовані змішувачі для душа виготовляють в основному з якісних матеріалів, що гарантує їх використання протягом багатьох років.

Де купити змішувачі прихованого монтажу для душу?

Компанія Q-tap — вітчизняний виробник, чия сантехнічна продукція відрізняється надійністю і довговічністю, стильним ергономічним дизайном і високою функціональністю. Купити змішувачі прихованого монтажу для душу цієї торгової марки в Україні ви можете на нашому сайті, оформивши своє замовлення прямо зараз, або через одну з сертифікованих точок продажів (магазин Розетка, КранОК, ЛюксАква, Алло і багато інших).

Чому варто придбати крани прихованого монтажу від Q-tap

це завжди великий асортимент висококласних сантехнічних виробів, що відповідають європейським стандартам;

  • демократична ціна на весь модельний ряд;
  • вигідні умови оплати і доставки;
  • гарантійне обслуговування;
  • безкоштовна інформаційна підтримка і допомога при виборі.

Змішувачі вбудованого монтажу від Q-tap ​​забезпечать комфорт і красу в вашій душовій!