Кутова раковина Q-tap

Сортувати:

За назвою ↑

Кутові раковини

2 310 грн.

Є в наявності

Кутова раковина від Q-tap

Правильне розміщення умивальника у ванній кімнаті - це раціональне використання простору приміщення і можливість підкреслити створений інтер'єр. Стандартні моделі не можна розмістити в кутку - через їх конструкційні особливості, використання та обслуговування при такому розташуванні буде незручним.

Ми пропонуємо практичні і надійні кутові раковини європейської якості від Q-tap. Заходьте в наш каталог і вибирайте стильні і зручні умивальники за вигідною ціною. Ми надаємо гарантію 27 років на кутові раковини.

Особливості

Кутові раковини у ванну мають спеціальну форму, яка дозволяє максимально зручно і компактно встановити їх в кутку приміщення - вони є трикутними, і не мають задньої стінки. У місці кріплення змішувача, умивальник має невелику платформу для зручності при установці й використання крана.

Кутові раковини є відмінним рішенням для невеликих ванних кімнат - так, Ви зможете максимально раціонально використовувати наявний простір. Досить часто такі моделі встановлюються в громадських місцях і різних закладах з поєднаним санвузлом.

Переваги

Ми пропонуємо кутові умивальники настінного монтажу - для установки Вам не потрібно додатково купувати тумбу або інші деталі. Настінні раковини дозволяють максимально заощадити простір. Наші умивальники додатково комплектуються керамічним донним клапаном, який дозволить Вам в будь-який момент набрати воду в раковину при необхідності.

Моделі мають стильний і сучасний дизайн, який буде чудово поєднуватися з будь-яким інтер'єром. Ми гарантуємо, що зовнішній вигляд раковини не зіпсується після багаторічної інтенсивної експлуатації.

Обираючи кутовий умивальник Q-tap, Ви отримуєте гарантію 27 років. Наша продукція виготовляється з найкращих матеріалів, із застосуванням сучасних технологій. Це забезпечує їй надійність, довговічність і відмінний зовнішній вигляд, що дозволяє нам конкурувати з провідними європейськими брендами.