Сучасні рішення в сантехніці забезпечують максимальну компактність і функціональність обладнання. Вони відмінно виглядають в ванних кімнатах з будь-якою площею і інтер'єром, а складність монтажу компенсується простотою в управлінні.

У каталозі на нашому сайті представлений великий асортимент. Всі моделі мають сучасний дизайн і надійну конструкцію, розраховану на тривалу експлуатацію. Ми даємо гарантію терміном не менше 3 років.

Особливості конструкції

Головна особливість полягає в способі установки. Основна частина вбудовується безпосередньо в стіну, там же відбувається підключення до водопровідних труб. На поверхню стіни виносяться тільки елементи управління. Після установки всі отвори закриваються і усуваються всі сліди монтажу.

Своїм зовнішнім виглядом вони не схожі на стандартні моделі. Всі елементи регулювання розташовані дуже компактно на невеликій панелі, яка займає невелику ділянку стіни. Таким чином, ніяких виступаючих деталей на панелі немає.

Управління параметрами води здійснюється за допомогою важеля. Принцип регулювання такий же, як і в звичайних. Для відкриття води і збільшення напору потрібно підняти важіль вгору. Для зміни температури - повернути його вправо або вліво в залежності від бажаної температури.

Переваги

Головна перевага - їх акуратний зовнішній вигляд. Після установки, на вашій стіні не буде ніяких зайвих деталей - тільки панель управління параметрами води. Це відмінне рішення як для маленьких ванн для економії місця, так і для просторих приміщень - вони в будь-якому випадку будуть відмінно виглядати.

У каталозі ви можете вибрати кращі моделі і бути впевнені в надійності і довговічності всіх наших виробів - ми даємо гарантію. А висока якість продукції дозволяє нам конкурувати з кращими європейськими брендами.