Дзеркала для ванної кімнати

Сортувати:

За назвою ↑
Фільтр

Дзеркала з підсвіткою

2 990 грн.

Дзеркала з підсвіткою

2 860 грн.

Дзеркала з підсвіткою

4 550 грн.

Дзеркала з підсвіткою

2 990 грн.

Дзеркала з підсвіткою

2 990 грн.

Дзеркала з підсвіткою

2 990 грн.

Дзеркала з підсвіткою

2 990 грн.

Дзеркала з підсвіткою

2 990 грн.

Дзеркала з підсвіткою

3 900 грн.

Дзеркала з підсвіткою

4 030 грн.

Макіяжні дзеркала

918 грн.

Макіяжні дзеркала

684 грн.

Оформлення санвузла - комплексна задача, яка вимагає уважного підбору не тільки обладнання, а й меблів, аксесуарів. Одним з обов'язкових елементів будь-якої ванної кімнати є дзеркало. Від цього предмета залежить не тільки стиль всього приміщення, а й зручність проведення часу в ньому. Без якісного дзеркала неможливо ні зуби почистити, ні поголитися, ні нафарбуватися. Щоб купити гарний і відповідний по всіх параметрах аксесуар, потрібно уважно поставитися до вибору потрібного типу і форми.

Види дзеркал для сучасної ванної кімнати

Ринок пропонує три основні категорії даних аксесуарів.

Настінні дзеркала. Це найбільш поширений тип. Настінні дзеркала можуть мати різний дизайн, виконуються в формі фантазійних або геометричних фігур (коло, овал, квадрат, півмісяць, зірки і так далі). Часто забезпечуються вбудованою поличкою. Це зручне доповнення, так як дозволяють розміщувати найбільш часто використовувані предмети особистої гігієни в зоні швидкого доступу.

Косметичні дзеркала в ванну кімнату. Вони мають більш компактними розмірами. Можуть бути подвійними і одинарними. У першому випадку зворотна сторона має збільшує ефектом. Часто такі дзеркала розміщуються на поворотних кронштейнах, що забезпечує додатковий комфорт під час використання.
Вбудовані дзеркала. Вони, як правило, є частиною гарнітура або косметичного шафи, який встановлюється у ванній кімнаті. Зручні тим, що не вимагають додаткового монтажу.
Кожен з видів дзеркал для ванної може володіти підсвічуванням. Це зробить його використання більш зручним.

Який варіант вибрати - індивідуальне рішення. Воно залежить від особистих переваг, конфігурації ванної кімнати, фінансових можливостей.

Особливості вибору

При необхідності купити дзеркало у ванну, враховуйте конфігурацію приміщення. Невеликі кімнати повинні бути продумані до дрібниць. Дзеркала в ванну підбираються з урахуванням доступного вільного простору, кількості розміщуваних предметів, особливостей використання. У деяких випадках можна обійтися простий вбудованої поличкою, в інших доведеться подбати про повноцінне шафці для зберігання косметичних приладдя. Наявність підсвічування, правильно обрана форма і розмір забезпечать не тільки комфорт використання, але і підкреслять загальну стилістику приміщення, його сучасний дизайн.

Де купити дзеркало у ванну кімнату?

Компанія Q-Tap є виробником широкого спектру предметів інтер'єру і аксесуарів для ванних, кухонь і інших житлових приміщень. Вироби власного бренду поставляються по всій Україні, а покупцям забезпечується неперевершена якість і приємні ціни. Щоб переконатися в цьому, відкрийте електронний каталог інтернет-магазину сантехніки Q-Tap вже зараз і замовте все необхідне для створення стильного і ергономічного простору.

Оптимального поєднання якості і вартості вдається домогтися за рахунок повного контролю над лінією розробки і виробництва, а також за рахунок виключення зайвих посередників з ланцюжка поставки. Щоб купити дзеркало у ванну, виберіть відповідну модель з каталогу, а також сертифіковану точку продажу. Відклавши потрібний товар в інтернет-магазині, ви зможете оплатити його і отримати в своєму місті. Просто підберіть найбільш зручний магазин.

Якщо залишилися питання щодо якості пропонованих виробів або ви бажаєте стати сертифікованим продавцем, зв'яжіться з менеджерами Q-Tap по телефону гарячої лінії.